Oturum Aç

Ücretsiz Üye Ol

Göztepe.com Navigasyon

Anketimiz

Göztepe Transfer Çalışmalarında Yıldızlara Önem Vermelimidir?Reklam


Reklam

Göztepe.com Facebook

Göztepe.com Twitter

Sevdamıza sahip çıkalım - 14.09.2016

Göztepe
Yazar: Ozan Öner

Sen sen ol kimse hakkında yorum yapma, yapma ki tribünümüzde ayrımcılığa yol açma. Hayat felsefesi ve yaşam mücadelesi, birileri çalışacak ki ailesini geçindirecek. Boş vakitlerinde de tribünde yerini alacak. Kimileri ise tribünden ayrılmayacak ki takımını her an destekleyecek. Bizler bu uğurda ne yollar ne deplasmanlar yaptık. Eskiler de yaptı yeniler de...

Önemli olan bu uğurda saygı ve sevgi çerçevesi, bizi kimler bağladı bu armaya diye düşünelim. Ya babamız ya dedimiz ya da abilerimiz, kimse bu takıma doğuştan bağlanmadı bağlanamaz da. Birilerinin çabaları ile hepimiz Göztepeli olduk. Kim bilir o güzel insanlar ne oldu; kimisi yaşlandı kimisi toprak oldu ama bize en güzel mirası Göztepemizi bıraktılar. Şimdi diyoruz ya çiğdemciler vs. o insanlar zaten bayrağı bizlere sizlere devretti ve bizler de saygısızlık yapmadan ellerinden aldığımız sarı kırmızı bayrağı şanına yakışır şekilde daha yükseğe taşıyıp yeni nesillere devredelim. Göztepe adının büyüklüğü şu anda kahpe bizans dediklerimizden daha büyük ve tribünümüz bir aile, niye derseniz bizler şu dünyada tarihten bu zamana kadar avrupa görmüş ve amatör görmüş bir kulüp olarak sevdamız dan asla vazgecmedik ve vazgeçmeyizde. Sevdamızı ne kadar büyük olduğunu herkese 2 Eylül'de gösterdik..

Şimdi biizlerin en büyük vazifesi ona buna bakmadan galibiyetler alarak mağlubiyetler tadarak beraberlikler görerek Göztepemize sevdamıza küsmeden destekleyip süper lig'e çıkarıp Bayrağımızı sevdamızı armamızı nesilden nesile aktarıp Göztepemizi hakettiği yere getirmektir.

Saygılarımla Ozan öner

Yazarın Diğer Yazıları
Sorun Hoca'mı, futbolcuların hiçmi suçu yok..
Ses etme çünkü öncelik onların
Ama Bütünüz
Tribünün en büyük egosu Göztepeli oluşu
Göztepemizi Göztepe ile korkutmayalım
ksk MAÇININ ARDINDAN
Halinize Şükredin
12. Adam
Altyapımızdan hoca ile çıksak şampiyon oluruz
Çileden Çıkarmayın
Toplam Görüntülenme : 2600
www.göztepe.com Taraftar Burada © 2015 | Künye - Privacy Policy
Instagram Takipçi Kasma Instagram Takipçi Kazanma