Oturum Aç

Ücretsiz Üye Ol

Göztepe.com Navigasyon

Anketimiz

Göztepe Transfer Çalışmalarında Yıldızlara Önem Vermelimidir?Reklam


Reklam

Göztepe.com Facebook

Göztepe.com Twitter

Göztepemizi Göztepe ile korkutmayalım - 18.04.2016

Göztepe
Yazar: Ozan Öner

Biz de bilirdik, bizler de bilirdik taşkınlık yapmayı. Tahrik edilir ama tahrik edeyim derken tahriğe kapılmamayı öğrenmek gerekir. Ne yazık ki saha olayları yüzünden ceza ve cezalar alacağız. Ülkemizde hentbolun spor branşlarında geride kalması ve bu sene süper lig'de boy göstermemize rağmen ilk 2 arasında yer almamız ve bu şekilde Avrupa'ya gidecek olmamız büyük bir başarıdır. Bu başarıda Göztepemizi ruhunda hisseden ve Göztepe taraftarı olan sporcularımız, yönetimde Göztepeliğini yitirmeyen ve Göztepemizin bir iş değil tutku olduğunu gösteren arkadaşlarımız olması, taraftarımızın rakiplerimize cehennem azabı yaşatan baskılı tezaruhatları gelecek başarıların teminatıdır.

Öncelikle rakiplerimizin korkulu rüyası olduğumuz aşikar ve bunda tezaruhatlarımızla tribün kitlemizin etkisi büyük. Hatta bazı kulüplerin iştahını kabartıp kendi takımlarının hentbol şubelerini kurmakta. Ama ne yazık ki hentbolun artık Göztepemizde gerek tribün, gerek sahadaki duruşu ve yıllardır beşiktaşın bu ligi domine etmesi ama başarılarının artık Göztepemiz sayesinde gölgelenme riski ve Göztepemizden çekinmeleri aşikar. İlk yarı ve ikinci yarı Göztepemizi yenmiş olabilirler ama biz bu ligte yeni olduğumuza ve daha bu lig kapasitesine alışmamış olmamızı göz önününe alıyoruz. Şunu söylemek gerek daha önümüzde uzun yıllar bulunmakta ve gelecek sene bu ligteki duruşumuz artık daha başarılı ve daha kuvvetli olacak, sahadaki her oyuncu daha bu sene gelişleri ve artık uyum sorunu atlatıldığı göz önünde ki ligteki konumumuza bakarsak bu kadromuzun seneye harikalar yaratacağına ve şampiyonluklar getireceğine inancımız tam..

Tribün olarakta rakibimizi sahada mağlup edecek her bestemiz ile tribünümüzü doldurarak, rakip oyunculara ağırlığımızı hissettirerek galip geleceğiz ama tahrik ederken tahriklere kapılmayacağız. Sahadaki rakibin dersi ya hakem verecek ya da oyuncularımız. Bizleri ilgilendiren ise rakibimizin taraftarıdır. Müdahale edilecekse, küfür edilecekse eğer bu şartsa, eğer rakip taraftarın da gelmesi daha doğru olur ve alacağımız cezanın da anlamı olur. Ne yazık ki bjk maçı için alacağımız cezanın boş olduğunu düşünüyorum ve üzülüyorum. Kendi taraftarımız kendi yönetimimize zarar veriyor ve ailesiyle gelenleri uzaklaştırıyor. Yıllardır sloganımız hiçe gidecek korkusu oluşuyor insanda, unutma ki dediğimiz gibi. "Kızımda seni sevecek Göztepe. Baba oğul" v.s. tribünde artık ben olmaktan çıkın ki biz olalım beraber olalım Göztepemize faydamız bu şekilde olur. Göztepemizi Göztepe ile korkutmayalım. Rakiplerimizi Göztepe ile korkutalım. Holiganizim diye korkutmayalım. Gereken ders verilecekse tribün olarak veriyoruz zaten. Göztepe hayatımız diyorsak hayatımıza zarar vermeyelim demek istiyorum..

Saygılarımla Ozan Öner

Yazarın Diğer Yazıları
Sorun Hoca'mı, futbolcuların hiçmi suçu yok..
Ses etme çünkü öncelik onların
Ama Bütünüz
Tribünün en büyük egosu Göztepeli oluşu
Sevdamıza sahip çıkalım
ksk MAÇININ ARDINDAN
Halinize Şükredin
12. Adam
Altyapımızdan hoca ile çıksak şampiyon oluruz
Çileden Çıkarmayın
Toplam Görüntülenme : 1226
www.göztepe.com Taraftar Burada © 2015 | Künye - Privacy Policy
Instagram Takipçi Kasma Instagram Takipçi Kazanma