Oturum Aç

Ücretsiz Üye Ol

Göztepe.com Navigasyon

Anketimiz

Göztepe Transfer Çalışmalarında Yıldızlara Önem Vermelimidir?Reklam


Reklam

Göztepe.com Facebook

Göztepe.com Twitter

Altyapımızdan hoca ile çıksak şampiyon oluruz - 08.02.2016

Göztepe
Yazar: Ozan Öner

Sustuk sustuk nereye kadar...

Aklı başında taraftarlar o kadar milleti bastırdı. Niye mi? Başkanımızın bu zaman kadar şirket işlerindeki istikrarından dolayı olduğunu düşünüyorum. Ama şunu unutmayın ki burası şirket değil, bir spor kulübüdür, yani alınması gereken ticari kar değil, başarıdır.

Kazandıkça ilerler, ligler geçer Avrupa'ya açılır hem para kazanılır hemde ülke puanına katkıda bulunursun. Bu iş anlaşılan Metin Diyadin ile olmayacak. Niye mi?

Hazırlık maçlarında üst liglerdeki takımlara karşı oynadığın topla taraftara ümit veriyorsun, puanlı sisteme gelince tökezliyosun.

Takıma karışmasan, çık şampiyon ol desen açık ara şampiyon olacak kadro var elimizde Metin Diyadin ama sen bu işi beceremiyorsun.

Şanlıurfaspor maçında organize bir atağımız yok, uzaktan bir şut ile golü bulduk. Sahada bir oyun kurucun yok, bütün taraftar haykırdı ama sen ne yaptın? Skoru korumak için yanlış tercihlerle maçı berabere bitirdin.

Yenilebilirdik de, hiçbir zaman zaman 1 - 0 garanti bir skor değildir. Sen 1 attığında 2.yi arayacaksın ki galip gelmek istediğini rakibe de hissettireceksin !

Bu kadar puan kaybettik bu rezil ptt 1. ligte. Geçen hafta Adanasporlu futbolculara giydirdin. Eeee bu hafta rakip oynadı niye yenemedin Metin Diyadin?

İşte bu sende Ptt 1. ligte takım yönetecek kapasite olmadığının açık kanıtıdır.

Taraftar seni istemiyor ya istifa et ya da istifa et yoksa senin yüzünden taraftar çılgına dönecek başarılı yönetimimizi ele alacak, senin yüzünde çok kişinin kafası kesilecek.

Senin önünde uzun bir hayat var Göztepemizin önünde güzel bir dönem var. O yüzden hem sen fazla yıpranma hemde biz Göztepe olarak önümüzdeki Şampiyonluklara, başarılara bakalım.

Bu kadro'ya Altyapımız'dan Hoca bile çıkarsak şampiyon oluruz...

Saygılarımla

Ozan Öner

Yazarın Diğer Yazıları
Sorun Hoca'mı, futbolcuların hiçmi suçu yok..
Ses etme çünkü öncelik onların
Ama Bütünüz
Tribünün en büyük egosu Göztepeli oluşu
Sevdamıza sahip çıkalım
Göztepemizi Göztepe ile korkutmayalım
ksk MAÇININ ARDINDAN
Halinize Şükredin
12. Adam
Çileden Çıkarmayın
Toplam Görüntülenme : 1019
www.göztepe.com Taraftar Burada © 2015 | Künye - Privacy Policy
Instagram Takipçi Kasma Instagram Takipçi Kazanma