Oturum Aç

Ücretsiz Üye Ol

Göztepe.com Navigasyon

Anketimiz

Göztepe Transfer Çalışmalarında Yıldızlara Önem Vermelimidir?Reklam


Reklam

Göztepe.com Facebook

Göztepe.com Twitter

12. Adam - 19.02.2016

Göztepe
Yazar: Ozan Öner

Ne günler geçirdik, ne ızdıraplar çektik. İzmir'de saha yok dediniz, ilk maçımızı Bursa'da oynadık taraftar olarak geldik. Döndük Atatürk stadına yeni yapılan zemine rağmen atmosfer olmuyor dediniz Manisa'da oynayalım dediniz Manisa'yı istila ettik. Göztepe taraftarı olarak hep yanınızda olduk ve her cefa'yı çektik, yılmadan yıkılmadan.
Taraftar olarak her zaman İNANDIK inanıyoruz da.

Bu zamana kadar güzel bir futbol oynamadınız ve oynamıyorsunuz. Afedersiniz para alamadığınız takımlarda köpekler gibi oynadığınız futbolun 3'te 1'ini bile sahada bize gösteremiyorsunuz. Sebebi ne bilemiyoruz. Göremiyoruz. Yönetimde her branşta yöneticilerimiz var, biri de çıkıp şu harika taraftarımıza bir açıklamada bulunmuyor bulunamıyor ama iş ticarete, reklama vs gelince boy göstermek kolay oluyor.

Üzülerek söylüyorum ama bu taraftar bunları hakketmiyor. Maç hafta içi oynansa bile futbol seyretmeye değilde 12'ci adam olmak için kepek kapatan, işinden izin alan, rapor alıp işten kaçan galibiyete inanan taraftarımız sahadaki futbolculara destek olmak için yerlerini her seferde alıyor. Futbolcularımız bunları düşünemiyor ve bir galibiyetle teşekkür edemiyor. Üzülerek söylüyorum ama bu futbolcular ne Göztepemizi ne de bu güzel taraftarı hak ediyor. Demek istediğim Taraftarımızın her zaman 12'ci adam olmaya Armayı sahip çıkmaya ve her zamandan çok tribünde yerini alması gerekir. Biz bu kaostan hep birlikte çıkmak ve güzel günler görmek istiyoruz. Unutmayın taraftar her zaman kalır futbolcu her zaman gider. Bizler Armamızın her zaman peşinde olan Taraftarız...

Saygılarımla Ozan Öner

Yazarın Diğer Yazıları
Sorun Hoca'mı, futbolcuların hiçmi suçu yok..
Ses etme çünkü öncelik onların
Ama Bütünüz
Tribünün en büyük egosu Göztepeli oluşu
Sevdamıza sahip çıkalım
Göztepemizi Göztepe ile korkutmayalım
ksk MAÇININ ARDINDAN
Halinize Şükredin
Altyapımızdan hoca ile çıksak şampiyon oluruz
Çileden Çıkarmayın
Toplam Görüntülenme : 752
www.göztepe.com Taraftar Burada © 2015 | Künye - Privacy Policy
Instagram Takipçi Kasma Instagram Takipçi Kazanma