Oturum Aç

Ücretsiz Üye Ol

Göztepe.com Navigasyon

Anketimiz

Göztepe Transfer Çalışmalarında Yıldızlara Önem Vermelimidir?Reklam


Reklam

Göztepe.com Facebook

Göztepe.com Twitter

S.O.S - 30.01.2014

Göztepe
Yazar: Olay35

07 NİSAN 2012 Göztepe.com

 

Takım küme düşer mi düşmez mi diye düşünmeden koca bir haftayı Korhan Öztürk'e kafa yordurdular. Sahaya çıktılar, maç başlamadan yoruldular ve ligten bu takım düşermi düşmez mi demeden yenilmeyi bildiler. Taraftar otursun kağıt kalem elinde şimdi ince hesaplar yapsın. Takımı tek düşünen cefakar taraftarı değilmi futbolcusu neden düşünsün teknik adamı neden düşünsün.

 

Bakın hafta içi Cihat Arslan " Ligde altı maçımız var. Bu maçlarda sizlerden savaşmanızı istiyorum. Göztepe seneye şampiyonluğa oynayacak bir kadro kuracak. Bu kadroda yer almak istiyorsanız gereğini yapın" diyor. GEREĞİNİ  YAPSINLAR MIŞ.

 

Aslanlar gibi iki haftadır yeniliyoruz. Biri deplasman yenilgisi. Deplasmandı yenilebiliriz demek ahmaklık olur Skor 3-0 ise durup adam düşünmeli. Bir yerde birşeyler S.O.S veriyor demek ki. Sonra kendi sahanda Kasımpaşaspor ile karşılaşıyorsun ve yenmen gereken takıma yeniliyorsun. Hala birşeyler S.O.S veriyor ve Cihat Hoca mantığı ile futbolcular gereğini iki maçtır yapıyor. Kalan 5 maçta Allah yardımcımız olsun.

 

Takım haftaya Kayseri Erciyesspor maçına deplasmana gidecek. TKİ Tavşanlı Linyitspor, Bucaspor ve Konyaspor maçları içerde. Son maç Kartalspor ile. 3 maçı üst üste kendi sahasında oynayacak olan Göztepe için bulunmaz bir fırsat. Netekim futbolculara bırakılmış ya işimiz. Göztepe Allaha emanet.

 

Yönetim ve organizasyonlarda olaylara yön veren idareciler kaderci olamaz. İşi bilmeyen yönetici astına işi havale ediyorsa o işten hayır beklemeyeceksin. Yöneticiden de.

 

Göztepe yönetimi sezon sonu hesaplarını yapmalıdır. Görünen köy klavuz istemez. Kalan 5 hafta GEREĞİNİ YAPACAK olan futbolcular ile yola devam edilecek ise bu takım küme düşecek takımlar arasında yer alacaktır.

Yazarın Diğer Yazıları
Anlaşmazlık ve anlaşılamamazlık
Temiz Spor Temiz Taraftar
Ruhumun İlahi Ebedi...
İş Ne Keramette...
Ne bekliyorduk ki !!!
Ne Mutlu Göztepe Taraftarıyım
Aman Dağınık Kalsın
Yazıklar Olsun !
Toplam Görüntülenme : 1063
www.göztepe.com Taraftar Burada © 2015 | Künye - Privacy Policy
Instagram Takipçi Kasma Instagram Takipçi Kazanma