Oturum Aç

Ücretsiz Üye Ol

Göztepe.com Navigasyon

Anketimiz

Göztepe Transfer Çalışmalarında Yıldızlara Önem Vermelimidir?Reklam


Reklam

Göztepe.com Facebook

Göztepe.com Twitter

Ne Mutlu Göztepe Taraftarıyım - 30.01.2014

Göztepe
Yazar: Olay35

29 NİSAN 2012 Göztepe.com

 

Kazasız belasız biten maçlar ardından öncelikle polis kardeşlerimize teşekkür etmek lazım. Onlar maça saat 09:00 da hazırlık emri ile geldiler. Maç bitti. Şimdi bizler evlerimizdeyiz yada kutlama derdindeyiz. Onlar ise akşam görevi için karakollarına çekilecekler. Maç için sabahtan görev alanlar hiçbir ücret görmeden akşam bizlere yine hizmet edecekler. Devleti yönetenler haklarını kollamalıdır.  1 Mayıs yakın. Poliste sokağa dökülürse şaşmamalı bunca ağır angaryanın ardından hak aramak için. Hakkını verin ya paralarını ödeyin yada görevlerinde kolaylık sağlayın.

 

Sonraki teşekkürüm Bucaspor taraftarına. Dinlemeyi öğreniyorlar.  Göztepeli ağabeylerine her ne kadar isyankar tavır izlemiş iseler de maç sonu dönüp İsyan Marşında çıt çıkarmadan efsane taraftarın efsane şovunu izleyebildiler. Bazı şeyleri yavaşta olsa idrak ediyorlar.

 

Muhteşem Göztepe taraftarımız tribün içerisinde gelenek haline gelen dövüşmelerini bıraksalar, birazda sahada hakeme baskı kursalar daha süper olacak.

 

Tabutta röveşatanın sahibi Recep Gayık'ı bir kez daha İlhan ile andım. Bucaspor'un 1-0 öne geçtği anda İlhan'ın attığı o muhteşem rövaşata ile silkelendik ve sağolsun Bradley ile galibiyete erdik. 

 

Çocuklar gibi şen olmayı tribünde yaşadım. Hop oturup hep hop kalkar iken dakikalar geçmedi. Nihayi son 90 + larda gelince ağlamamak için zor tuttum kendimi. Göztepe inancını her ne kadar sahada istediğim gibi göremedim ise de galip gelmek ayrı güzel. Takımın sağ kanadı nerede diye sorarım. Theo'nun bir Bucasporluya basamamasından gelen golü. Vedat'ın her zaman ki varyetesi. Son dakikada kale direğimizde patlayan şutu unutamam. Taraftar galibiyete endeksli hocamızı motive etmek için çağırabilri amma Konyaspor ile yapacağımız maçta oynayacağımız maç ve alacağımız skora kadar hocamıza laf etmeyeceğim. 

 

Kaldı iki maç.

 

Bizi sevmeyenler ve selamızı okutanlar alın kağıdı kalemi elinize ve hesap yapmaya başlayın. BankAsya Liginde 180 dakika kaldı. Kim öle kim kala. Sela verecek cami ve müezzin çok. Ama bu sela Göztepe'nin selası olmayacak.

 

Bu arada maçı erken terkeden Bucalılar ikinci takımlarını desteklemek için LigTvler karşısında yerlerini almışlardır.

Yazarın Diğer Yazıları
Anlaşmazlık ve anlaşılamamazlık
Temiz Spor Temiz Taraftar
S.O.S
Ruhumun İlahi Ebedi...
İş Ne Keramette...
Ne bekliyorduk ki !!!
Aman Dağınık Kalsın
Yazıklar Olsun !
Toplam Görüntülenme : 1222
www.göztepe.com Taraftar Burada © 2015 | Künye - Privacy Policy
Instagram Takipçi Kasma Instagram Takipçi Kazanma