Oturum Aç

Ücretsiz Üye Ol

Göztepe.com Navigasyon

Anketimiz

Göztepe Transfer Çalışmalarında Yıldızlara Önem Vermelimidir?Reklam


Reklam

Göztepe.com Facebook

Göztepe.com Twitter

Ne bekliyorduk ki !!! - 30.01.2014

Göztepe
Yazar: Olay35

22 NİSAN 2012 Göztepe.com

 

Ne bekliyordur ki?  Domuzun kılından hereke halısı mı yapılır ? Mundar olmuş eşeği kesip, hayır niyetine konu komşuya dağıtmak sevap mı olurdu ?

 

Gaza getirelim. Dolduralım. Heyecan katalım istedik. Hani bu gazla TKİ yi yenerler belki diye bir ümit ettik. Olmadı. İçinde gram ruh taşımayanlardan ne bekleyeceksiniz ki ? Sizler seneye bu takımla birlikte asla olmaması gereken insanlarsınız. Gültiken'in bu takıma bıraktığı birer mayın idiniz. Gereğini fazlası ile yaptınız. Yüzünüz futboldan yana gülemesin.

 

Sözüm İmam Altınbaş'a. Kulüp başkanı isen kulübünün başında dururdun. Senin kulüp başkanlığını acilen bırakmanı sana tavsiye ederim. Sen ne futboldan ne futbol işlerinden anlarsın. Anlamadığın için bu takım başına getirttiğin Gültiken yüzünden bu hallerdeyiz. Takımdan uzak durman senin cebinin lehine olacaktır. Sen goygoycuların dolduruşu ile bu takımın içine kanseri soktun. Takımdan elini ayağını çekip işi bilen insanlara takımı koşulsuz şartsız bırakmalıydın.

 

Eğer bunca hengame içerisinde hala makamında durabilecek ise Sayın Serdar Samur'un İmam'a rağmen teknik direktör Cihat Arslan'ı takımdan hemen el çektirmesi futbolcu geçinenleri derhal takımdan uzaklaştırması gerekir. Altyapının teknik hocaları ve futbolcuları ile kalan 3 maçı geçiştirelim.

 

Canımız sağolsun. Biz Göztepeliyiz. Büyük taraftarız. Mahalle maçı olsa da kaldırıma çıkar takımımızı destekleriz. Göztepeli olmayanlar beri tarafa.

 

Bize güzel günleri çok görenler GÜNEŞLİ GÜN GÖRMESİN.

Yazarın Diğer Yazıları
Anlaşmazlık ve anlaşılamamazlık
Temiz Spor Temiz Taraftar
S.O.S
Ruhumun İlahi Ebedi...
İş Ne Keramette...
Ne Mutlu Göztepe Taraftarıyım
Aman Dağınık Kalsın
Yazıklar Olsun !
Toplam Görüntülenme : 1153
www.göztepe.com Taraftar Burada © 2015 | Künye - Privacy Policy
Instagram Takipçi Kasma Instagram Takipçi Kazanma