Oturum Aç

Ücretsiz Üye Ol

Göztepe.com Navigasyon

Anketimiz

Göztepe Transfer Çalışmalarında Yıldızlara Önem Vermelimidir?Reklam


Reklam

Göztepe.com Facebook

Göztepe.com Twitter

Anlaşmazlık ve anlaşılamamazlık - 30.01.2014

Göztepe
Yazar: Olay35

 

24 ARALIK 2011 Göztepe.com

 

Göztepe Teknik Direktörlüğü için iki gündür Altınbaş Holding binasında görüşmeler içerisinde olan Ümit Özat isteklerinin kabul görmemesinden dolayı sözleşmeye imza atmadı.Ümit Özat'ın yapılan görüşmelere olumsuz yanıt vermesinin ardında yatan gerçek GÖZTEPE GERÇEĞİ dir. Bir önceki Ümit Özat haberimizde çok çarpıcı bir yorumseyyac tan gelmişti. seyyac yorumunun bir bölümünde: 


" Ümit Özat ya da kim gelirse nacizane isteklerim.
1)Sık sakatlanma sorunu sonlansın.
2)A2 takıma çeki düzen verilsin
3)Göbekli futbolculara yol verilsin.
4)Özcan K.'nın yardımcıları gönderilsin.
ve en önemlisi Yeni Gelen Teknik Direktörün transfer dahil istekleri karşılanmıyorsa lütfen anlaşma imzalamayıp Göztepe taraftarlarına açıklama yapsın. " diyordu.

 

Evet seyyacın dediklerinin aynısı gerçekleşmiştir. İstanbul'daki holding binasında yapılan görüşmede şartlarda anlaşamadıklarını belirten Ümit Özat " Göztepe büyük bir camia. Ancak bu sezon hedeflenen Süper Lig için ilk yarı itibariyle geride kalınmış. Ben takıma 7-8 takviye yapılıp, planların gelecek sezon için yapılmasını önerdim. Çünkü futbolda yatırım yapmadan başarı kazanmak mümkün değil. Göztepe'nin bu sezonki amacı bana göre şampiyonluk değil, play-off'un kovalanması olmalı. Bu nedenle bir anlaşmaya varamadık. Göztepe büyük bir camia. Ancak bu sezon hedeflenen Süper Lig için ilk yarı itibariyle geride kalınmış. Ben takıma 7-8 takviye yapılıp, planların gelecek sezon için yapılmasını önerdim. Çünkü futbolda yatırım yapmadan başarı kazanmak mümkün değil. Göztepe'nin bu sezonki amacı bana göre şampiyonluk değil, play-off'un kovalanması olmalı. Bu nedenle bir anlaşmaya varamadık " demişti.

 

Ümit Özat seyyac ın yorumlarını okumuşmudur bilemem ama kendine karşı dürüst davrandığı kesindir. Sayın Ali Gültiken ilk yarı bitimine bir maç kala BankAsya liderlik yarışında olan ilk altı takım ( Elazığspor ve Çaykur Rizespor 30 puan, Akhisarspor 29 puan, Kasımpaşaspor 28, Kayseri Erciyesspor ve Konyaspor 27 puan) ile 18 puanlı Göztepe arasında 4 maçlık bir fark olduğunu görmemektedir. Matematiksel olarak bir nebze lig bitiminde şampiyon olunabilir ama ligin ilk maçından bugüne kadar " sakatlıklar yüzünden başarısız sonuçlar aldık " diye taraftarı avutma yoluna giden ve Ümit Özat'ın başarı için 7-8 transfer isteğine olumsuz yanıt veren yönetimin bu takımı şampiyon yapması maalesef beklenemez.7-8 transfer yapmak istemeyen, amacın artık şampiyonluk değil playofflara kalabilmek olduğunu görmeyen ve en önemlisi sezon başında yapılan hatalı transferlerden ders çıkarmayıp Özcan Kızıltan'ın istifasına sığınan yönetim sınıfta kalmıştır.Ümit Özat kartlarını ortaya koymuş isteklerini sıralamış, yönetim ise bildiğini okumuştur. Yönetim madem bildiğini okumaya devam edecekti neden Özcan Kızılttan'ı gönderdi. Kızıltan takımın başında durduğu sürece ne yeni hocaya ve ne de yeni hocanın isteklerine gerek olurdu.

 

Önceki yazımda " Cevabı zaman verecek " demiştim. Evet cevapların ortaya çıktı zaman içerisindeyiz  " Biz kulübümüz olarak arzu ettiğimiz her oyuncuyu kadromuza dahil edebilecek güçteyiz." cümlesini sarf edenler bırakın arzu ettikleri oyuncuyu bu takımı playoffa taşıma koşullarını ortaya koyan hocanın isteklerini görmezden gelerek beklenen cevabı vermişlerdir.

 

Fazla hayal kurmaya gerek yok.

 

Vay bizim halimize 557
Yazıklar olsun 687
Puzzle'nin parçaları 550
Sen önce İzmir'ine sahip çık 224
Aman dağınık kalsın böyle daha güzel 451
Ne mutlu Göztepe taraftarıyım 398
Ne bekliyorduk ki ? 320
İş ne keramette ne de fal bakmakta 366
Ruhumun ilahi ebedi 376
S.O.S 397
Gürsel Aksel'i TOKİ'ye vereceklermiş 584
Temiz Spor Temiz Taraftar 888
Anlaşmazlık ve anlaşılamamazlık 329
Cevabı zaman verecek 531
İzmir kazansın münferitler değil 348
Bu küfürle işimiz zor 733
Aklı başında biri yok mu ? 1422
Korsan ürünün kulübe zararları 760
Zor süreçte Göztepemizin durumu 460
Hay Allah açılışımız varmış 389
Tarihi şike dersi 630
Renkler tutacak mı ? 459
Yapılan eleştirilere kulak tıkayacak değiliz 423
Baki olan Göztepe 473
Oyunun kuralı bu değil 534
Ben göstermeyecekmiyim sarı kartımı ?     899
Furun Cafe 3259
Beter hasta olasın 1315
Taraftar Güzel Futbol Bekliyor 1216
Hasbelkader Göztepe 976
Bu forma ne ya ? 1191
Çözümsüzlük üretmeyelim. 1001
Spor teröre mahkum edilmemeli 494
Spor terörüne dur 1551
Duyarsız kalmayın 1590
Göztepeli olun 1486
Tarihten ders alın 1358
Yazarın Diğer Yazıları
Temiz Spor Temiz Taraftar
S.O.S
Ruhumun İlahi Ebedi...
İş Ne Keramette...
Ne bekliyorduk ki !!!
Ne Mutlu Göztepe Taraftarıyım
Aman Dağınık Kalsın
Yazıklar Olsun !
Toplam Görüntülenme : 9033
www.göztepe.com Taraftar Burada © 2015 | Künye - Privacy Policy
Instagram Takipçi Kasma Instagram Takipçi Kazanma