Oturum Aç

Ücretsiz Üye Ol

Göztepe.com Navigasyon

Anketimiz

Göztepe Transfer Çalışmalarında Yıldızlara Önem Vermelimidir?Reklam


Reklam

Göztepe.com Facebook

Göztepe.com Twitter

HER ŞEYE RAĞMEN ! - 30.08.2016

Göztepe
Yazar: Hasan ŞENÖZHÜR

Altınordu maçını beklerken herkes de, ayrı bir heyecan vardı, sezonun ilk kendi saha maçı oluşu, bize göre değil ama İzmir spor kamuoyunun derbi dediği bir maç oluşu, yeni transferleri seyretmek ve Okan hocanın GÖZTEPE mize neler kattığını ve neler katabileceğini görmek açısından vs gibi bir çok nedeni vardı.

Ama benim açımdan çok daha farklıydı bu maç.Üstlenmiş olduğu Başkanlık, Tribün liderliği ve Abilik konusunda maçlarda beraber olmamıza rağmen, Oğlum genelde tribünle ilgilendiği için onunla çok uzun zaman sonra yan yana omuz omuza bir maç seyredecektim ve bunun yanı sıra onun özgürlüğünün ilk maçıydı ve yukarıdaki nedenlerin yanında işte benim heyecanımda herkesten farklıydı.

Altınordu maçına gelecek olursak hafta içi, her zaman yaşadığımız stad kaoslarına bir yenisi eklendi ve maç Atatürk stadına alındı, bilet fiyatlarının yükselmesinin yanına birde yenileme ücreti eklendi ki bu birçok öğrenci kardeşlerimizi etkiledi, maçın akşam maçı değilde gece maçı saatinde oynanmasıda ayrı bir engameydi,birde Karabük maçından kartları bloke olanlarda vardı ama genelde GÖZTEPE taraftarı takımına yakışanı yaptı ve stada akın etti. Çagatay Şahan hocanın başlama düdüğü ile ilk 45 dakikanın kısa özeti 23'teki rakibin golü 37'de Gökhan ın güzel ortası konenin kafası ve kalecinin refleksi ve dakika 43'te Gökhan'ın mükemmel vuruşunun ağlara merhaba demesiydi. Maç boyunca çok kötü bir maç performansı gösteren hakemin 45+1 de top rakibin 18 iznin içindeyken maçı bitirmesi başta Okan hoca ve futbolcuların yanı sırada bizleride çileden çıkarmıştır. İkinci 45'in düdüğü ile maça fırtına gibi başlayan GÖZTEPEMİZ bir anda akıllara Okan hocanın takıma içerde fırça mı attı acaba sorusunu getirmiştir. İlk 37 dakika da net 7 gol pozisyonundan yararlanamadığımız ve futbolun cilvesi olan atamayana atarlar Atasözü gerçekleşmiştir. İki üç dakika bocalama süresi yaşayan GÖZTEPEMİZ taraftarının da desteğiyle tekrar toparlanıp ilk önce ikiyi sonra üçü bulacağını herkese hissettirmiştir. Hakemin 90 dakika da yapmış olduğu tek olumlu karar maçı +6 oynatması olmuştur. Okan hoca takımı kurarken iyide bir yedek kulübeside kurduğunu + 2 de Lokmanın + 3 te Umut'un golleriyle bize bunu göstermiştir. Okan hocanın taraftarın ilgisini cevapsız bırakmaması, oyun içi kurgulara 90 dakika devamlı müdahale etmesi, hakemlerle pozisyonlarda tatlı sert tartışmaları ve en mühimi maç bitiminde İsyan Marşımıza katılıp, söyleme isteği (çoğu kısmını ezberlemiştir) GÖZTEPE Tribünlerinin aranan,beklenen,özlenen ve bulunan bir hoca olduğunun kanıtıdır.

Teşekkürler Okan Buruk hocam sen, yardımcıların ve futbolcuların böyle olduğu sürece bizlerde sizi bağrımıza basarız. Hocam hadi hep beraber tarih yazalım bu sene ve önümüzdeki senelerde...

Hasan ŞENÖZHÜR

Yazarın Diğer Yazıları
Toplam Görüntülenme : 2528
www.göztepe.com Taraftar Burada © 2015 | Künye - Privacy Policy
Instagram Takipçi Kasma Instagram Takipçi Kazanma