Oturum Aç

Ücretsiz Üye Ol

Göztepe.com Navigasyon

Anketimiz

Göztepe Transfer Çalışmalarında Yıldızlara Önem Vermelimidir?Reklam


Reklam

Göztepe.com Facebook

Göztepe.com Twitter

Var mısınız? - 31.01.2014

Göztepe
Yazar: Gökhan Duman

19 EKİM 2011 Göztepe.com

 

Çarşamba günü,haftanın tam ortası.Göztepe Akhisar deplasmanında.Maç 13:30'da.Anlayacağınız çalışan birisinin işinde gücünde olduğu bir zaman. Sabah sen kalk işe git,hangi bahaneyi uydursamda bu deplasmana işi ekerek gidebilsem diye düşün dur.Neyse yalandan bol ne var.Bulursun bir bahane ve başlarsın hazırlıklar yapmaya,planlar kurmaya.Geçen İzmir'deki mağlubiyetin telafisinden başka bir düşünce gelmiyor insanın aklına. İznide alıyorsun.

 

Taki o ana kadar...

 

Bakarsın herzaman olduğu gibi Göztepe.com'a bir gelişme var mı diye. Taraftar burada herşeyi paylaşıyor,yazıyor ya; yorumları okumak sen de birşeyler eklemek istersin ya.Bir de ne görürsün bir Türk Bayrağı.Yeter artık diye bir haykırış. Şerefsizlerin  katlettikleri polisler ve vatandaşlar gelir aklıma. Ama yanılmışım olayın detaylarını araştırınca. Kana susamış şerefsizlerin vatanı namusları gibi bekleyen mehmetçiklerimizden 24'ünü şehit ettiklerini öğrenirim bir an. Yıkılırım,nefesim kesilir,herşey unutulur bir anda. Bir haykırış yükselir kulaklarıma yurdun dört bir yanından. Analar ağlamaktadır,analar feryat etmektedir yitip giden evlatlarının arkalarından. Bu acıyı yaşayamayan kimse bilemez,Allah'ta kimseye yaşatmasın.Ama her Türk evladı gibi bende derinden etkilenirim,her terör saldırısından sonra yaşadığım gibi. Kısa bir süre önce marşları mırıldanan ağzım kilitlenir,boğazım düğümlenir. Acıyı öfkeyi bir arada yaşamaya başlarım.Keşke elimden bir şey gelse de kökünü kazısak bu canilerin diye düşünüp dururum.

 

Taşan öfkem sabah ki tatlı heyacandan eser bırakmamıştır. Ne Göztepe,ne galibiyet,ne şampiyonluk,ne tesis,ne bilet fiyatları,ne Özcan Hoca,ne tek forvet,ne bölünen tribün,ne dernekler,ne etkisiz yabancılar,ne vasat futbolcular,ne de ...

 

Hiç bir şey aklıma girmiyordu,yaşananlardan sonra.O yüzden bu deplasmanda tirbünlerde yerimi alamıyorum.Sonuç nasıl bitmiş umrumda bile olmuyor.

 

Şimdi soruyorum sizlere;

 

Cumartesi günü karşılaşacağımız Gaziantep Belediye maçında terörü bir kez daha lanetlemeye var mısınız? Gurur duyduğumuz ay yıldızlı bayraklarımızı tribünlerde dalgalandırmaya var mısınız? Var mısınız hep birlikte şehitler ölmez vatan bölünmez diye tribünleri inletmeye?

 

Tüm şehitlerimize Allah'tan rahmet,acılı yakınlarına ve halkımıza baş sağlığı, tüm yaralılarımıza da acil şifalar dilerim. 

Yazarın Diğer Yazıları
Hakkettiklerini duydu
Rakibi ve Hakemi Baskı Altına Almalıyız
En büyük kazanç Metin Diyadin
Hacı Olmamıza Az Kaldı
Keşke
Futbol Resitali
Göztepe'nin Geleceğini Kurtarın !
U-YA-RI-YO-RUM
Semih Fezekel'i bir dinleyin...
Geregi Yapılsın !!!
Neden Olmasın?
3 Kuruşa 5 Köfte Olmuyormuş
Şanssızlık değil, beceriksizlik...
Sen Hakem misin?
Bu Maçı Taraftar Kazandırır
Adam Gibi Adam
Başkan Duy Bu Sesi
Göztepe Stadına Kavuşmalıdır.
Güzel Günler Göreceğiz
İyi Oynamak Yetmiyor
Hayat Öpücüğü
Bıktırdınız Artık !
İşimiz Allah'a Kaldı
Kan Değişikliği Şart
Kır Kalemini
Bunlardan cacık olmaz
Bir Cezanın Yolculuğu
5 Yıl 3 Ay
Hepimizi Götürecekler !!!
Sadece 3 Puan Değil...
Gerçeklerle Yüzleşmeliyiz
Kazanmalıyız
İlaç Gibi Galibiyet
İşcisi miyiz? Yoksa taraftar mı?
Tribünlere siyaset sokmayın
Toplam Görüntülenme : 886
www.göztepe.com Taraftar Burada © 2015 | Künye - Privacy Policy
Instagram Takipçi Kasma Instagram Takipçi Kazanma