Oturum Aç

Ücretsiz Üye Ol

Göztepe.com Navigasyon

Anketimiz

Göztepe Transfer Çalışmalarında Yıldızlara Önem Vermelimidir?Reklam


Reklam

Göztepe.com Facebook

Göztepe.com Twitter

Tribünlere siyaset sokmayın - 11.01.2014

Göztepe
Yazar: Gökhan Duman

Kırklareli ile Lüleburgaz’da oynayacağımız maç için Şirinyer’den gece 12 gibi yola çıktık. Abi ve kardeşlerimizle yaklaşık 600 km sürecek yolculuk çok neşeli başlamıştı.Tek isteğimiz dönüşünde aynı neşe içerinde geçmesiydi.Nitekim de beklentilerimizin üstünde gerçekleşen bir oyun,mücadele ve sonuçla neşe içinde geri döndük.

Göztepemiz’in elde ettiği galibiyette takım olmanın büyük etkisi net şekilde görülüyordu. Aydın maçının aksine çok farklı bir Göztepe izledik Lüleburgaz’da. Sekiz maçtır mağlup olmayan Göztepe’de oynanan futbol taşların yerine oturduğunu gösterirken, ilerleyen haftalarda çok daha iyi Göztepe izleyeceğimizi müjdeler nitelikteydi. Tribünlerde 100 kişilik yer ayrıldığının duyurulmasına ve o kadar biletin İzmir’e  gönderilmesine rağmen yaklaşık 250 kişi stadta yerini aldı ve maç boyunca takımına büyük destek verdi.

Tribünlerimizde son zamanlarda beni ve başkalarını rahatsız eden birtakım gelişmeler görmekteyim. Çeşitli siyasi slogan ve işaretlerin tribünlerde yapılmaya çalışılması, huzur bulmuş tribünlerimize tekrar kıvılcım atılmasına sebep olabilir.İstiklal Marşı hazır ol şeklinde söylenmesi,söylenmiyorsa da durulması gerekirken, zafer işareti ya da bozkurt işaretleri yapmak,çatlak sesler çıkartmak bana göre son derece yanlış bir davranıştır.Herkesin siyasi görüşünü stadın dışındaki platformlarda rahatlıkla yapabileceklerini düşünüyorum.Bu tarz davranışlar tribünlerimizde kutuplaşmalara,bölünmelere hatta çatışmalara sebep olabilir.Tüm taraftarlarımızın Göztepe çatısı altında toplandığını düşünürsek birlik ve beraberliğimize zarar verecek bu tür eylemler ve söylemlerden lütfen kesinlikle uzak durulmalıdır.

Karşılaşma öncesi ısınmakta olan futbolcularımızın tribünlere tek tek çağrılması moral motivasyon açısından çok büyük önem arz ederken futbolcumuza karşı yapılan hakaret son derece çirkindir.Yapılan çirkinliğe taraftarlarımız gereken tepkiyi koysa da  attığı 3 golle  Şaban gereken mesajıda göndermiş oldu.

Göstermiş oldukları misafirperverlikleriyle Kırklareli halkına, televizyondan karşılaşmanın verilmesine rağmen onca yolu kateden cefakar taraftarlarımıza ve deplasmanda aldığı bu farklı galibiyetle bizleri gururlandıran teknik heyet ve futbolcularımıza teşekkürlerimi sunarım.

Yazarın Diğer Yazıları
Hakkettiklerini duydu
Rakibi ve Hakemi Baskı Altına Almalıyız
En büyük kazanç Metin Diyadin
Hacı Olmamıza Az Kaldı
Keşke
Futbol Resitali
Göztepe'nin Geleceğini Kurtarın !
U-YA-RI-YO-RUM
Semih Fezekel'i bir dinleyin...
Var mısınız?
Geregi Yapılsın !!!
Neden Olmasın?
3 Kuruşa 5 Köfte Olmuyormuş
Şanssızlık değil, beceriksizlik...
Sen Hakem misin?
Bu Maçı Taraftar Kazandırır
Adam Gibi Adam
Başkan Duy Bu Sesi
Göztepe Stadına Kavuşmalıdır.
Güzel Günler Göreceğiz
İyi Oynamak Yetmiyor
Hayat Öpücüğü
Bıktırdınız Artık !
İşimiz Allah'a Kaldı
Kan Değişikliği Şart
Kır Kalemini
Bunlardan cacık olmaz
Bir Cezanın Yolculuğu
5 Yıl 3 Ay
Hepimizi Götürecekler !!!
Sadece 3 Puan Değil...
Gerçeklerle Yüzleşmeliyiz
Kazanmalıyız
İlaç Gibi Galibiyet
İşcisi miyiz? Yoksa taraftar mı?
Toplam Görüntülenme : 1055
www.göztepe.com Taraftar Burada © 2015 | Künye - Privacy Policy
Instagram Takipçi Kasma Instagram Takipçi Kazanma