Oturum Aç

Ücretsiz Üye Ol

Göztepe.com Navigasyon

Anketimiz

Göztepe Transfer Çalışmalarında Yıldızlara Önem Vermelimidir?Reklam


Reklam

Göztepe.com Facebook

Göztepe.com Twitter

Semih Fezekel'i bir dinleyin... - 31.01.2014

Göztepe
Yazar: Gökhan Duman

 11 EKİM 2011 Göztepe.com

 

ATATÜRK STADYUMUNU BİZ ALALIMSüper Lige çıkacağımız aşikardır. Bırakın İzmir'in sağında solunda sıkışmış arsalar üzerine stad yapalım hayallerini. Buca Stadı ortada. İki tepe arasına dere yatağına stad yaptılar. Şöyle güçlü bir yağmurda çim mim kalmaz. Karşıyaka'nın yeri de ortada. Semtler arasına sıkıştırılacak bir stad ile iş olmaz. Alsancak Stadyumu yarın öbür gün Süper Lig oynayacak takım için komiktir. İzmir için Süper Lig oynayacak takım için Atatürk Stadyumu’nun her karışıGöztepe’mize verilmelidir.Ne imkanları var?

 

İzmir'in her yerinden ulaşım kolaylığı var. Denizden kanal açılsa ki yapılabilecek bir şeydir. Dibine vapur yanaştırırsın. Metro yanından geçiyor. Kamil Tunca ile terminale yakınsın.

 

Stadyumun altına araç otoparkı yaparsın. Otoları ile gelenler araçlarını oraya park ederler.Jimnastik kondisyon salonları yaparsın. Koşu yolları yaparsın. Yan sahalar senin olacak Takımını orada çalıştırırsın. Arkada boş alanlardan birine devasa bir Spor Oteli yaparsın gelen deplasman takımı bu otelde yatar kalkar. Hatta metrodan çıkan stada kolay ulaşsın diye kapalı yürüme yolu açarsın ki taraftar bu yolları kullanacağından sağa sola sataşma olmaz. Stor açarsın. Stad içinde büfeleri sen işletirsin. Spor hastanesi kurarsın. Stadı başka stadlarda olduğu gibi peyder pey yıkarak Harika bir stad yapabilir ya da olanın üstünü kapatıp tribünleride stada yakınlaştırarak hem izlenimi kolaylaştırır hem de seyirci hacmini arttırırsın.

 

Stadın alanının etrafını komple ağaçla kaplarsan sanayinin gürültü ve kirli havasından gramı içeri sızmaz. Stad etrafına maç günleri etkinlik standları açarak örneğin müzik grupları çağırır müzik konseri havasında insanları stada sokarsın ki içeri relaks olarak giren kavga gürültü yapmaz.

 

Tribünlerin ön kısımlarını ailesi ile gelenlere, çocuklara kadınlara, kombinelilere verirsin .Derneklere belli alanlar verir siz buradan takılın dersin .Aileler biletliler konbineliler sıkılmadan ön kısımdan maçlarını takip eder.Dev ekranlar, hareketli kameralar, hareketli ekranlar koyarak stad içinde burası bizim stadımız biz büyük takımız ortamı yaratılarak rakibe göz dağı yaratılırken maça gelende ben bu stadı seviyorum dedirtirsin.Nerede bu zihniyet? 

 

Nerede bunları görebilecek yerel yönetimler?Hey gidi devasa beton yığını Atatürk Stadyumu kendi halinde hala biz İzmir'e faydalı olacağım diyor. İzmir ise bu yapıya bir çivi bile çakmıyor.

 

Semih FEZEKEL

 

Arkadaşımızın yorumlarını okudunuz.Sizlerin bu konudaki görüşleri nelerdir?Katıldığınız,katılmadığınız noktalar nelerdir?Bu konudaki yorumlarınızı bekliyoruz.

Yazarın Diğer Yazıları
Hakkettiklerini duydu
Rakibi ve Hakemi Baskı Altına Almalıyız
En büyük kazanç Metin Diyadin
Hacı Olmamıza Az Kaldı
Keşke
Futbol Resitali
Göztepe'nin Geleceğini Kurtarın !
U-YA-RI-YO-RUM
Var mısınız?
Geregi Yapılsın !!!
Neden Olmasın?
3 Kuruşa 5 Köfte Olmuyormuş
Şanssızlık değil, beceriksizlik...
Sen Hakem misin?
Bu Maçı Taraftar Kazandırır
Adam Gibi Adam
Başkan Duy Bu Sesi
Göztepe Stadına Kavuşmalıdır.
Güzel Günler Göreceğiz
İyi Oynamak Yetmiyor
Hayat Öpücüğü
Bıktırdınız Artık !
İşimiz Allah'a Kaldı
Kan Değişikliği Şart
Kır Kalemini
Bunlardan cacık olmaz
Bir Cezanın Yolculuğu
5 Yıl 3 Ay
Hepimizi Götürecekler !!!
Sadece 3 Puan Değil...
Gerçeklerle Yüzleşmeliyiz
Kazanmalıyız
İlaç Gibi Galibiyet
İşcisi miyiz? Yoksa taraftar mı?
Tribünlere siyaset sokmayın
Toplam Görüntülenme : 1125
www.göztepe.com Taraftar Burada © 2015 | Künye - Privacy Policy
Instagram Takipçi Kasma Instagram Takipçi Kazanma