Oturum Aç

Ücretsiz Üye Ol

Göztepe.com Navigasyon

Anketimiz

Göztepe Transfer Çalışmalarında Yıldızlara Önem Vermelimidir?Reklam


Reklam

Göztepe.com Facebook

Göztepe.com Twitter

Rakibi ve Hakemi Baskı Altına Almalıyız - 24.01.2016

Göztepe
Yazar: Gökhan Duman

Cuma günü oynayacağımız  Alanyaspor maçı ligteki konumumuz açısından çok önemli. Takımımızda çok önemli eksikliklerin olması, rakibimizin dişli bir takım olması bu maçın zor geçeceğini gösteriyor. Ancak eksiklerin yerini dolduracak güven veren isimlerin yer alması, saha ve seyirci avantajımız her şeyden ötesi adımızın GÖZTEPE olması sahaya mutlak galibiyet için çıkmamıza yeterlidir.

Ancak cuma günü taraftarlarımıza yine büyük iş düşüyor. Maçın başından sonuna kadar rakip futbolcuları ve hakemi baskı altına almak zorundayız. Lay lay lomlu tezahuratları bir kenara bırakıp top rakipteyken hemen ıslık çalınmalı, en küçük ikili müdahalelerde bile faul bekleyip, kart istemeliyiz. Kısacası bu maçta kuracağımız baskı ile hanemize 3 puanı taraftarlarımız sayesinde de yazdırtabiliriz.

Manisa 19 Mayıs Stadı bana göre kendi stadımız yapılasıya kadar bizi zirveye taşıyacak en uygun stadtır. Burada maçlarımızı oynayabilmemiz için kulüp yetkililerimiz gereken girişimleri sürdürmektedir.  Taraftar olarak bizlerde gerek şehirde gerek stad içinde olumsuzluk teşkil davranışlardan mutlaka uzak durmalıyız. Manisa halkı zaten Göztepe’ye sempati duymaktadır. Örneğin maçın 45. Dakikasında onları onure edici bir tezahurat ile ikili ilişkileri daha da güçlendirebiliriz.

Dünyada hiçbir kulüp her maçını kazanamaz, her maç iyi oynayamaz. Futbolcular her maç çok iyi performans gösterecek, teknik adam hiç hata yapmayacak diye bir şeyde yoktur. Kutsal saydığımız o armamızın altında ter akıtan futbolcusundan, teknik heyetine, gece gündüz Göztepemiz için çalışan yönetiminden tüm personeline kadar herkese sahip çıkmalıyız, bir olmalıyız. Bizler kenetlenirsek eminim karşımızda hiçbir kuvvet duramaz. Lütfen yazılarımızda ve paylaşımlarımızda yapıcı olalım, yıkıcı olmayalım. Eleştiri elbet olacaktır fakat ölçüsünü tutturamazsak bunun hepimize zararının dokunacağını  asla unutmayalım.

Saygılar.

GÖKHAN DUMAN

Yazarın Diğer Yazıları
Hakkettiklerini duydu
En büyük kazanç Metin Diyadin
Hacı Olmamıza Az Kaldı
Keşke
Futbol Resitali
Göztepe'nin Geleceğini Kurtarın !
U-YA-RI-YO-RUM
Semih Fezekel'i bir dinleyin...
Var mısınız?
Geregi Yapılsın !!!
Neden Olmasın?
3 Kuruşa 5 Köfte Olmuyormuş
Şanssızlık değil, beceriksizlik...
Sen Hakem misin?
Bu Maçı Taraftar Kazandırır
Adam Gibi Adam
Başkan Duy Bu Sesi
Göztepe Stadına Kavuşmalıdır.
Güzel Günler Göreceğiz
İyi Oynamak Yetmiyor
Hayat Öpücüğü
Bıktırdınız Artık !
İşimiz Allah'a Kaldı
Kan Değişikliği Şart
Kır Kalemini
Bunlardan cacık olmaz
Bir Cezanın Yolculuğu
5 Yıl 3 Ay
Hepimizi Götürecekler !!!
Sadece 3 Puan Değil...
Gerçeklerle Yüzleşmeliyiz
Kazanmalıyız
İlaç Gibi Galibiyet
İşcisi miyiz? Yoksa taraftar mı?
Tribünlere siyaset sokmayın
Toplam Görüntülenme : 698
www.göztepe.com Taraftar Burada © 2015 | Künye - Privacy Policy
Instagram Takipçi Kasma Instagram Takipçi Kazanma