Oturum Aç

Ücretsiz Üye Ol

Göztepe.com Navigasyon

Anketimiz

Göztepe Transfer Çalışmalarında Yıldızlara Önem Vermelimidir?Reklam


Reklam

Göztepe.com Facebook

Göztepe.com Twitter

Kazanmalıyız - 30.01.2014

Göztepe
Yazar: Gökhan Duman

20 ARALIK 2012 Göztepe.com

 

Göztepe ligin ilk yarısının son iç saha maçında  beklenmedik bir mağlubiyet yaşadı. Hafta ortası oynanan zorlu kupa maçından sonra Adana Demirspor karşısına yorgun bir Göztepe çıktı. Gerek tribünlerde gerekse de futbolcularda kupa maçının etkisi çok rahat gözlemleniyordu. Adana Demirspor maçı bizim için çok önemli bir maçtı ama ne yazık ki bu fırsatı değerlendiremedik. Kazanabilseydik Play Off oynama sınırındaki takımın 6 puan gerisinde olarak süper lige daha fazla umutla bakıyor olacaktık. Karşılaşmada yapmış olduğumuz oyuncu değişiklikleri alabileceğimiz 1 puanın bile kaybedilmesine neden olmuştur.

 

Pazar günü Tavşanlı maçı İzmir’e yaklaşık 350 kilometre uzaklıkta soğuk belki de karlı bir havada Kütahya merkezde oynanacaktır. Bu maçın önemi de çok büyüktür. Bazı futbolcularımız eminim ki geceleri rahat uyku uyuyamıyorlardır. Transfer sezonu ile takımdan ayrılacaklar tahminimce kendilerini biliyorlardır. Tehlike çanlarının kimin için çaldığını az çok bizlerde tahmin edebiliyoruz. Göztepe büyük bir kulüptür.  Bir futbolcu  için vitrin olma basamağı asla değildir. Nasıl formayı hakketmeyecek kadar kötü oynayanların gönderilmesi normalse, iyi oynadığını düşünüp sözde büyüklerde gözü olanlarında gitmesi normal olmalıdır. Kimler gider ,kimler gelir maçtan sonra netleşecektir. Ancak bu maçın kazanılması gerekliliği de bilinmelidir.  6 puanlık önemli bir maçtır. İkinci yarıya huzurlu, ümitli girmemizi sağlayacak bir galibiyet mutlaka alınmalıdır.

 

Taraftarımız Dumlupınar Stadı’nda uyanık olmalıdır. Aramıza girme ihtimali olan Kütahyaspor seyircilerinin rakibimize karşı provakasyonlarına anında müdahale etmelidir. Tahrik ve kışkırtmalara kapılmayacak kadar tecrübeli taraftarlardan oluşuyoruz. İki takım arasındaki husumetin bizlere ve kulübümüze zarar vermesine asla fırsat vermemeliyiz.

 

Ben takımımızın bu maçtan galip geleceğine yürekten inanıyorum. İnşallah taraftarımıza, kulübümüze yakışan transferlerde gerçekleşirse, zirveye oynayacak bir Göztepe ile silbaştan yaparız.

Yazarın Diğer Yazıları
Hakkettiklerini duydu
Rakibi ve Hakemi Baskı Altına Almalıyız
En büyük kazanç Metin Diyadin
Hacı Olmamıza Az Kaldı
Keşke
Futbol Resitali
Göztepe'nin Geleceğini Kurtarın !
U-YA-RI-YO-RUM
Semih Fezekel'i bir dinleyin...
Var mısınız?
Geregi Yapılsın !!!
Neden Olmasın?
3 Kuruşa 5 Köfte Olmuyormuş
Şanssızlık değil, beceriksizlik...
Sen Hakem misin?
Bu Maçı Taraftar Kazandırır
Adam Gibi Adam
Başkan Duy Bu Sesi
Göztepe Stadına Kavuşmalıdır.
Güzel Günler Göreceğiz
İyi Oynamak Yetmiyor
Hayat Öpücüğü
Bıktırdınız Artık !
İşimiz Allah'a Kaldı
Kan Değişikliği Şart
Kır Kalemini
Bunlardan cacık olmaz
Bir Cezanın Yolculuğu
5 Yıl 3 Ay
Hepimizi Götürecekler !!!
Sadece 3 Puan Değil...
Gerçeklerle Yüzleşmeliyiz
İlaç Gibi Galibiyet
İşcisi miyiz? Yoksa taraftar mı?
Tribünlere siyaset sokmayın
Toplam Görüntülenme : 939
www.göztepe.com Taraftar Burada © 2015 | Künye - Privacy Policy
Instagram Takipçi Kasma Instagram Takipçi Kazanma