Oturum Aç

Ücretsiz Üye Ol

Göztepe.com Navigasyon

Anketimiz

Göztepe Transfer Çalışmalarında Yıldızlara Önem Vermelimidir?Reklam


Reklam

Göztepe.com Facebook

Göztepe.com Twitter

İşimiz Allah'a Kaldı - 30.01.2014

Göztepe
Yazar: Gökhan Duman

02 EKİM 2012 Göztepe.com

 

Göztepemiz, Denizli deplasmanından da eli boş dönerek taraftarlarını kahretmeye devam etti. Ligde oynadığı 5 karşılaşmada topladığı 3 puan ile sondan 3.sırada yer aldı.

 

Takımımızın geçen her hafta ile birlikte üst sıralardaki rakipleriyle arası açılmaya  devam etmektedir. Rize maçında verilen mücadele ve ardından kupada bir üst tura çıkmanın moraliyle Denizli’ye mutlak galibiyet parolasıyla gidildi. Ne var ki evdeki hesap çarşıya uymadı. Göztepemizin sezonun başından beri süregelen gol kaçırma hastalığı bu haftada  nüksetti. Oyunun genelinde 2 takımın yakalamış olduğu çeşitli gollük pozisyonlar vardı. Atanın maçı kazanacağı ortadaydı. Hüseyin Hoca’da bunu görerek takımın galip gelebilmesi için kendince oyuncu değişikliklerine gitti. Ama Rize maçındaki şans bu sefer kendisine gülmedi.

 

Geçen hafta kendisini ipten alan Mithat’ı bu maçta da mücadeleci oynamasına rağmen oyundan aldı. Hatalar zinciri buradan başlamıştı bir kere. Daha sonra atom karınca gibi bir ileride bir geride armanın ağırlığını hissederek koşturan Halil Akbunar’ı alarak hatasını devam ettirdi. Şaban’ı, kazanabilmemiz için oyuna sokmana kimse bir şey diyemez ama sahada ne yaptığı belli olmayan bir Yasin varken Halil neden? Kanatlarda doğru düzgün bir orta yapılmadığı görülürken Ali Kuçik neden düşünülmedi? Bedi ile İbrahim değişikliği zaten al birini vur ötekineden başka bir şey değildir.

 

Maçın kadrosuna bakıldığında zaten ilk hayal kırıklığı yaşanmıştı. Gölcükspor maçıyla cezası tamamlanan Veli kadroda yer almamıştı. Güçlü fiziği, toparlayıcı  özelliği ve hücum gücüyle bu takımın değişmezini yedek tutarak ceza mı vermek istedin? Göztepemiz kazansaydı kaleci Ferhat kurtardığı pozisyonlarla takımın yıldızı olacaktı. Ancak kaleden uzaklaştığı pozisyonlar takımımıza ileride sıkıntılar yaşatabilir. Furkan, İlhan ve Rodrigues vasat futbollarıyla göze battılar.

 

Gol atmayı beceremeyen bir takımın 3 puan alabilmesi için birincisi penaltı kazanması gerekiyor. Hakemin kötü kararlarıyla bu olasılık gerçekleşmedi. İkinci bir olasılıkta rakibin kendi kalesine gol atmasıdır. Bu zayıf ihtimalde gerçekleşmeyince bari 1 puanı bizlere çok görmemeleri gerekirdi.

 

Sonuç olarak :

1-  Takımın hocası başarısız bir performansa imza atmıştır ve bence derhal istifa etmelidir. Aksi halde başkanla taraftarları karşı karşıya getirecektir.

2- Takımda forvet oynayıp, buldukları çok sayıda gol pozisyonlarına rağmen 5 haftada 1 gol bile kaydedemeyen Şaban, Bedi, Yasin, İbrahim gibi isimlerin gol atmaları için Allah'a dua edilecektir.

 

Hoca değişikliğinde takas yolunun bir daha asla denenmemesi gerektiğini ve forvetlerimiz de yakaladıkları pozisyonları gole çevirememe beceriksizlikleri devam ettikçe isimlerinin başlarına toprağı kazmaya yarayan ağaç saplı demir aracın adının ekleneceğini de hatırlatırım. 

Yazarın Diğer Yazıları
Hakkettiklerini duydu
Rakibi ve Hakemi Baskı Altına Almalıyız
En büyük kazanç Metin Diyadin
Hacı Olmamıza Az Kaldı
Keşke
Futbol Resitali
Göztepe'nin Geleceğini Kurtarın !
U-YA-RI-YO-RUM
Semih Fezekel'i bir dinleyin...
Var mısınız?
Geregi Yapılsın !!!
Neden Olmasın?
3 Kuruşa 5 Köfte Olmuyormuş
Şanssızlık değil, beceriksizlik...
Sen Hakem misin?
Bu Maçı Taraftar Kazandırır
Adam Gibi Adam
Başkan Duy Bu Sesi
Göztepe Stadına Kavuşmalıdır.
Güzel Günler Göreceğiz
İyi Oynamak Yetmiyor
Hayat Öpücüğü
Bıktırdınız Artık !
Kan Değişikliği Şart
Kır Kalemini
Bunlardan cacık olmaz
Bir Cezanın Yolculuğu
5 Yıl 3 Ay
Hepimizi Götürecekler !!!
Sadece 3 Puan Değil...
Gerçeklerle Yüzleşmeliyiz
Kazanmalıyız
İlaç Gibi Galibiyet
İşcisi miyiz? Yoksa taraftar mı?
Tribünlere siyaset sokmayın
Toplam Görüntülenme : 984
www.göztepe.com Taraftar Burada © 2015 | Künye - Privacy Policy
Instagram Takipçi Kasma Instagram Takipçi Kazanma