Oturum Aç

Ücretsiz Üye Ol

Göztepe.com Navigasyon

Anketimiz

Göztepe Transfer Çalışmalarında Yıldızlara Önem Vermelimidir?Reklam


Reklam

Göztepe.com Facebook

Göztepe.com Twitter

Hayat Öpücüğü - 31.01.2014

Göztepe
Yazar: Gökhan Duman

24 Eylül 2012 Göztepe

 

Maçın sonları yaklaşırken eminim ki herkes Samsun maçının tekrarı yaşanacak korkusunu hissetmeye başlamıştı. Aynı şekilde  yakaladığımız bir çok net gol pozisyonu ve bunların değerlendirilmeyişi, rakibin ise kalemize doğru düzgün atak geliştiremeyişi. Bunların hepsi sanki aynı senaryonun tekrar yaşandığını gösterir gibiydi. Ama bu sefer film bizlerin istediği gibi yani kahramanın film sonunda zafere ulaşması gibi hakkedenin kazandığı bir şekilde sonuçlandı. Futbolun adaleti yerini bulmuştu.

 

Atatürk Stadı’ndan istemediğimiz bir sonuçla ayrılsaydık yine eminim ki hocayı buradan topa tutacaktık. Bedi yerine Mithat değişikliği de elimize büyük koz olarak geçmişti. Şu bir gerçek ki takım olarak büyük bir inanmışlık söz konusuydu. Sağlı sollu ataklarımız rakibin direncini maçın başında  kırmış, onlara bu maçı kazanamayacakları hissini erkenden vermişti. Maç boyunca taraftarlarının yoğun desteğini alan takımımız bizlere göze hoş gelen keyifli futbol izletmiştir. Geciken gol her ne kadar takımda ve tribünlerde stres yarattıysa da stadı terk ederken insanların yüzlerindeki mutluluk görülmeye değerdi. Sevinmeyi özlemiş insanlara bu güzel duyguyu yaşatan tüm ekibimize teşekkürlerimi sunarım.

 

Tek tek futbolcuları irdelemek istemiyorum ama bölge olarak defans ve orta saha çok iyi mücadele verdi. Forvet son vuruşlarındaki kısırlığını devam ettirdi. Kalecimize fazla iş düşmedi. Yasin’in bence kurşun döktürmesi gerekiyor. İlhan maçın genelinde çok etkili gözükmese de maçtaki bir asistiyle  ya da takımı kenetleyişi ile kaptanlığı hakkettiğini gösteriyor. Mithat 80. dakikada Bedi'nin yerine oyuna girerken tribünler bu değişikliği beğenmemişti ancak Mithat hocasını mahçup etmedi ve maçın son dakikasında golünü yazdı.

 

90.dakikada gelen muhteşem gol  başta Hüseyin Hoca’ya, yönetime, futbolculara ve o muhteşem taraftarlara hayat öpücüğü vermiştir. Yaşama döndük ya bundan sonra bizden korksunlar. Çünkü çok iyi oynuyoruz ve kazanmasını da öğrendik.

Yazarın Diğer Yazıları
Hakkettiklerini duydu
Rakibi ve Hakemi Baskı Altına Almalıyız
En büyük kazanç Metin Diyadin
Hacı Olmamıza Az Kaldı
Keşke
Futbol Resitali
Göztepe'nin Geleceğini Kurtarın !
U-YA-RI-YO-RUM
Semih Fezekel'i bir dinleyin...
Var mısınız?
Geregi Yapılsın !!!
Neden Olmasın?
3 Kuruşa 5 Köfte Olmuyormuş
Şanssızlık değil, beceriksizlik...
Sen Hakem misin?
Bu Maçı Taraftar Kazandırır
Adam Gibi Adam
Başkan Duy Bu Sesi
Göztepe Stadına Kavuşmalıdır.
Güzel Günler Göreceğiz
İyi Oynamak Yetmiyor
Bıktırdınız Artık !
İşimiz Allah'a Kaldı
Kan Değişikliği Şart
Kır Kalemini
Bunlardan cacık olmaz
Bir Cezanın Yolculuğu
5 Yıl 3 Ay
Hepimizi Götürecekler !!!
Sadece 3 Puan Değil...
Gerçeklerle Yüzleşmeliyiz
Kazanmalıyız
İlaç Gibi Galibiyet
İşcisi miyiz? Yoksa taraftar mı?
Tribünlere siyaset sokmayın
Toplam Görüntülenme : 850
www.göztepe.com Taraftar Burada © 2015 | Künye - Privacy Policy
Instagram Takipçi Kasma Instagram Takipçi Kazanma