Oturum Aç

Ücretsiz Üye Ol

Göztepe.com Navigasyon

Anketimiz

Göztepe Transfer Çalışmalarında Yıldızlara Önem Vermelimidir?Reklam


Reklam

Göztepe.com Facebook

Göztepe.com Twitter

Hakkettiklerini duydu - 25.01.2016

Göztepe
Yazar: Gökhan Duman

Bu sezon PTT 1.Ligde oynanan tüm maçlar birbirinden zorlu geçmektedir. Hiç kimse puan durumuna bakarak bu takımlar şampiyon olur şu takımlar küme düşer diyemez. Ligin son haftasına kadar bu çekişmelerin süreceğini  ve son hafta her şeyin  belli olacağını düşünüyorum.

Ligde oynadığımız her maçımız zorlu geçmesine rağmen Adanaspor maçı bana göre bu sezonki en kolay maçımızdı diyebilirim. Rakibin kalemizde pozisyon dahi bulamaması, çok sayıda net pozisyonu değerlendiremeyişimiz, maçın genelinde topla oynayan,oynamak isteyen taraf oluşumuz,rakibin oyunu soğutmaya yönelik çirkin çabaları, hakemin dengesiz idaresi ve muhteşem tribün desteğimiz maça damgasını vuran bazı gelişmelerdi.

Mücadeleye bakınca bu maçta kaybettiğimiz 2 puan gerçekten büyük bir kayıptır. Gol ayaklarının beceriksizliği ile rakibe istedikleri bir puanı adeta hediye ettik. Amaçları da zaten buydu. Bunu da yata yata elde ettiler. Göztepe oynamak isteyen, Adanaspor ise oynatmamaya çalışan bir görüntü sergiledi. Hakem ise rakibin bu taktiğine maç boyunca çanak tuttu. Göztepe Adanaspor maçında galibiyet adına her şeyi yapsada istediği golü bir türlü kaydedemedi. Fakat ilerleyen haftalar adına umut veren bir mücadele sergiledi.

Bu maçta Serkan Kurtuluş’un ataklarımızın gelişimi sırasında bindirmeleri, hücuma çıkarak katkı sağlamaya çalışması hoşuma gitti. Cleyton son bölümde oyuna girsede ilerleyen maçlarda takıma büyük katkı sağlayacağını hissettirdi. Gökhan Karadeniz fiziksel imajının yerine futbol imajını düzeltme gayretinde olmalı. Göztepe ondan büyük şeyler beklerken şuan  hem Göztepe’ye hem de kendine kaybettiriyor. Kalecimiz Gökhan Değirmenci derin acısına rağmen kaleye geçmesi büyük fedakarlık örneğidir. Sevgili annesinin mekanı cennet olsun.Adanaspor maçını biraz becerisizlik, biraz şanssızlık, birazda kötü niyetliler yüzünden kazanamadık.Fakat ben bu takımın Şanlıurfaspor maçıyla önlenemez bir çıkış yakalayacağı inancına sahibim.İnşallahta  yanılmam.

Son olarak maç boyunca takımımıza büyük destek veren cefakar taraftarlarımıza helal olsun diyerek yazımı bitirmek istiyorum. Hakemin tahrikleri son dakikalarda istenilmeyen davranışlara, tasvip edilmeyecek tezahuratlara dönüşsede sözde hakemin hakkettiklerini duyduğunu gönül rahatlığıyla söyleyebilirim. Saygılar.

Gökhan Duman

https://www.facebook.com/gokhanduman1925

Yazarın Diğer Yazıları
Rakibi ve Hakemi Baskı Altına Almalıyız
En büyük kazanç Metin Diyadin
Hacı Olmamıza Az Kaldı
Keşke
Futbol Resitali
Göztepe'nin Geleceğini Kurtarın !
U-YA-RI-YO-RUM
Semih Fezekel'i bir dinleyin...
Var mısınız?
Geregi Yapılsın !!!
Neden Olmasın?
3 Kuruşa 5 Köfte Olmuyormuş
Şanssızlık değil, beceriksizlik...
Sen Hakem misin?
Bu Maçı Taraftar Kazandırır
Adam Gibi Adam
Başkan Duy Bu Sesi
Göztepe Stadına Kavuşmalıdır.
Güzel Günler Göreceğiz
İyi Oynamak Yetmiyor
Hayat Öpücüğü
Bıktırdınız Artık !
İşimiz Allah'a Kaldı
Kan Değişikliği Şart
Kır Kalemini
Bunlardan cacık olmaz
Bir Cezanın Yolculuğu
5 Yıl 3 Ay
Hepimizi Götürecekler !!!
Sadece 3 Puan Değil...
Gerçeklerle Yüzleşmeliyiz
Kazanmalıyız
İlaç Gibi Galibiyet
İşcisi miyiz? Yoksa taraftar mı?
Tribünlere siyaset sokmayın
Toplam Görüntülenme : 4176
www.göztepe.com Taraftar Burada © 2015 | Künye - Privacy Policy
Instagram Takipçi Kasma Instagram Takipçi Kazanma