Oturum Aç

Ücretsiz Üye Ol

Göztepe.com Navigasyon

Anketimiz

Göztepe Transfer Çalışmalarında Yıldızlara Önem Vermelimidir?Reklam


Reklam

Göztepe.com Facebook

Göztepe.com Twitter

Gerçeklerle Yüzleşmeliyiz - 30.01.2014

Göztepe
Yazar: Gökhan Duman

13 ARALIK 2012 Göztepe.com

 

Göztepe 14 maç sonunda düşme potasından bir türlü çıkamayan, son iki maçını alarak 15.hafta sonunda 15 puanla 15.sırada yer alabilen bir takımdır. Attığı 8 golle PTT 1.liginin en az gol atan takımıdır. Forvetindeki futbolcuların daha golle buluşamadığı bir takımdır.

 

Stadı, antrenman sahası olmayan, maçlarını olimpiyat stadında yapmakta olan bir takımdır. Antrenman  yaptığı sahada duş alamayan futbolcuların takımıdır. Maçlarını oynayacağı stadta antrenman bile yapamayan bir takımdır. Yönetimden hiçbir şekilde destek göremeyen cefakar taraftarların takımıdır.

 

Tribünlerinde çoğu zaman kavganın ve küfürün kol gezdiği, efsane futbolcusuna bile saygısızlığın yapıldığı bir takımdır. İzmir'li olmayanlarca idare edilen bir kulüptür. Geçen sezon profesyonel  yapılan futbolcusuna umut bağlatırcasına kadar zayıf bir kadroya  sahip olan takımdır. Ligindeki takımlar içinde en az gol pozisyonuna giren takımdır. Başkanının zaman zaman maçlarına geldiği, hocası tarafından hasta yatağından idare edilen bir takımdır. Bırakın İstanbul takımlarını , İzmir’deki hatta Ege Bölgesindeki takımlara mağlup olan takımdır.

 

Şimdi  soruyorum sizlere. Fenerbahçe’yi eleseydik onca saydığım karamsar tablo ortadan kalkacak mıydı? Bütün sorunlarımız çözülecek miydi? Mücadele ettiğimiz ligde zirveye mi yerleşecektik? Bir zamanlar kupalarını kaldırdığımız turnuvalarda tur atlamaya sevinir hale mi geldik?

 

Ortada bir Göztepe gerçeği var ve ben size bunları hatırlatmak istedim. Ligimize konsantre olalım, kulvarımızda koşturalım. Göztepe’yi  daha iyi yerlere nasıl getirebiliriz onu düşünelim. Göztepe tribünlerini herkes biliyor. Kimseye ispatlamaya çalışma gayreti içinde olmamalıyız. Devre arasına kadar iki maçımız var. Bizler bunlara bakalım. İki maçı kazanırsak üst sıralar için bizde varız deriz, kaybedersek kara kara düşünürüz.

 

Adanademirspor takımıyla bir maçımız var. Bu maçıda almak zorundayız. İstanbul muhabbetlerini bir yere bırakıp taraftarıyla, futbolcusuyla bu maçı düşünmeye başlamalıyız.

Yazarın Diğer Yazıları
Hakkettiklerini duydu
Rakibi ve Hakemi Baskı Altına Almalıyız
En büyük kazanç Metin Diyadin
Hacı Olmamıza Az Kaldı
Keşke
Futbol Resitali
Göztepe'nin Geleceğini Kurtarın !
U-YA-RI-YO-RUM
Semih Fezekel'i bir dinleyin...
Var mısınız?
Geregi Yapılsın !!!
Neden Olmasın?
3 Kuruşa 5 Köfte Olmuyormuş
Şanssızlık değil, beceriksizlik...
Sen Hakem misin?
Bu Maçı Taraftar Kazandırır
Adam Gibi Adam
Başkan Duy Bu Sesi
Göztepe Stadına Kavuşmalıdır.
Güzel Günler Göreceğiz
İyi Oynamak Yetmiyor
Hayat Öpücüğü
Bıktırdınız Artık !
İşimiz Allah'a Kaldı
Kan Değişikliği Şart
Kır Kalemini
Bunlardan cacık olmaz
Bir Cezanın Yolculuğu
5 Yıl 3 Ay
Hepimizi Götürecekler !!!
Sadece 3 Puan Değil...
Kazanmalıyız
İlaç Gibi Galibiyet
İşcisi miyiz? Yoksa taraftar mı?
Tribünlere siyaset sokmayın
Toplam Görüntülenme : 943
www.göztepe.com Taraftar Burada © 2015 | Künye - Privacy Policy
Instagram Takipçi Kasma Instagram Takipçi Kazanma