Oturum Aç

Ücretsiz Üye Ol

Göztepe.com Navigasyon

Anketimiz

Göztepe Transfer Çalışmalarında Yıldızlara Önem Vermelimidir?



Reklam


Reklam

Göztepe.com Facebook

Göztepe.com Twitter

İzmir kepçeyle veriyor, kaşıkla alamıyor ! - 29.01.2015

Göztepe
Yazar: bin964

Geçen yıl Türkiye'de 352 milyar Tl vergi toplandı. İzmir, İstanbul'dan sonra devletin kasasına en çok para aktaran ikinci il olmasına rağmen pastadan payına düşeni alamadı.

İzmir 2014 yılında 39 milyar 853 milyon 934 bin lirayla devletin kasasına en fazla vergi aktaran ikinci il oldu. Ancak son 10 yılda Türkiye'de yapımı gerçekleşen 30'u aşkın statyumdan birine bile sahip olamadı.

İZMİR KEPÇEYLE VERİYOR, KAŞIKLA ALAMIYOR.

Yapımı biten ve hizmete açılanların yanı sıra yapımları süren statların görüntüleri bir bir basında yer alırken İzmir'e yapımı düşünülen 2 statla ilgili olarak 1 arpa boyu yol alınamıyor. İzmir Göztepe Stadı yeni yer ve kapasite artışı görüşmeleri nedeniyle ve İzmir Karşıyaka Stadı yer teslimi sorunları nedeniyle askıda bekliyor.

İstedikleri an kürsüden verdikleri talimatlar ile çözülmez denilen sorunları anında çözen seçilmişler, söz konusu İzmir olduğunda ise nedense karşımıza çözümsüzlükler ile çıkmaktadır. Liglerin başlıyacağı hafta tüm İzmir takımlarının kahrını çeken Alsancak Stadının deprem riski ile bir anda kapatılıp çürümeye terk edilmesi, Atatürk Stadı ile ilgili değişik spekülasyonlar üretilmesi, İzmir takımlarının farklı il ve ilçelerde maçlara mahkum edilmesi tamamen İzmir taraftarının cezalandırılmasıdır.

Sonuç olarak seçimlere 5 ay var ve bu 5 ay süresince stat yapımı pişirilip pişirilip önümüze konulacaktır. Seçim öncesi atılacak temsili temel, istedikleri olursa seçim sonrası inşaata dönecek, olmazsa çürümeye terk edilecektir. Sonuçta her zaman olduğu gibi kepçeyle veren İzmir'li kaşıkla bile geri alamayacaktır.

bin964 / Göztepe.com





Yazarın Diğer Yazıları
Sabahı zor edenlerdenim.
U-13 Göztepemiz Türkiye Şampiyonasında
Taraftarsız 3 Maç
Emeği Geçen Herkesin...
Misyon'la Vizyon'la bu iş olmaz
Bir Telefon ve...
Anlayın Bizi !
0 ve 1... Neden Olmasın?
Zarar Veriyoruz...
Mutluluğun Resmi
Kıskanıyorum...
Büyük Kaptan
Ne demişti? Ne oldu?
Sabahı zor edenlerdenim.
Toplam Görüntülenme : 8276
www.göztepe.com Taraftar Burada © 2015 | Künye - Privacy Policy
Instagram Takipçi Kasma Instagram Takipçi Kazanma