Oturum Aç

Ücretsiz Üye Ol

Göztepe.com Navigasyon

Anketimiz

Göztepe Transfer Çalışmalarında Yıldızlara Önem Vermelimidir?Reklam


Reklam

Göztepe.com Facebook

Göztepe.com Twitter

Sabotaj - 25.01.2014

Göztepe
Yazar: Behzat Mazıcı

Böyle bir maçtan sonra ne yazılır nasıl yazılır bilinmez ama, Öncelikle TFF; ayıptır sizin yaptığınız kardeşim.. Haftanın en anlamsız gününe maç koyduğunuz yetmediği gibi bunu da en saçma sapan saatte oynatmanızı nasıl açıklayabilirsiniz ki? Yazık değil mi günün o saatinde Okulundan, İşinden maç için geri kalanlara? Göztepe maçları hangi ligde olursa olsun sıradan maçlar olmamıştır, olmayacaktır. İçinde Göztepe Aşkı ile yaşayan bu taraftar bir yolunu bulup o statta yerini alır. Bu yüzden bundan sonra maç saatlerimizi ayarlarken lütfen bunu göz önünde bulundurun.

Dün sahadaki tabloya bakınca bazı futbolcuların Özgür Hoca’ya inat oynamadıklarını hissettim. Yeteneklerinden çok emin olduğumuz bir oyuncumuzun sahada 90 dakika şuursuzca dolaşmasını izledik. Hocayı seversin sevmezsin bambaşka bir konudur. Sırtına Şanlı Formamızı geçirdin mi ona layık olmak için elinden geleni yapacaksın. Hocayla ya da takımdaki başka oyuncularla problemin olması sana Göztepe takımını sabote etme hakkını vermez. Sanırım Özgür Hoca’da sabırsızlıkla devre arasını bekliyor. Bunun yanında; neden hala Göztepe forması giydiğini anlayamadığım formasını şortunun içinden bir türlü çıkarmayan, takıma yarardan çok zararı olan arkadaşta neden bu kadar ısrar edildiğini de çözemedim.

Ben sonuna kadar Özgür Zengin ile devam edilmesi taraftarıyım, hataları yok mudur? elbette hataları da olmuştur. Ancak başarı için istikrar şarttır. Her olumsuz sonuçta birini kurban ederek hiçbir yere varamayız. Sabır etmenin başarıyı getireceği inancını taşıyorum.

Tarsus takımı bugüne kadar İzmir’e gelmiş takımlar arasında izlediğim en diri takımdı. Kontra atak futbolunu çok iyi oynuyorlar. Oyundan kolay düşmüyorlar. Maçın hiçbir anında maçı bırakmıyorlar. Tüm bunların yanında sürekli yerde yatarak oyunu soğutmaya çalışmaları, sakatlanan her oyuncunun saha dışına alınır alınmaz tazı gibi koşmaya başlaması da futbolu çirkinleştirdikleri anlardı.

En büyük üzüntüm ise Şaban’ın muhteşem golünün bu yenilgi arasında kaybolup gitmesidir. 

Yazarın Diğer Yazıları
YATTIĞI YERDEN 3 PUAN KAZANAN LİDER
HERŞEY YOLUNDA
Giresun'da Tiyatro
Koca Bir Yalan
Kupada Harakiri
İki Farklı 45 Dakika
Oğluma
Toplam Görüntülenme : 1219
www.göztepe.com Taraftar Burada © 2015 | Künye - Privacy Policy
Instagram Takipçi Kasma Instagram Takipçi Kazanma