Oturum Aç

Ücretsiz Üye Ol

Göztepe.com Navigasyon

Anketimiz

Göztepe Transfer Çalışmalarında Yıldızlara Önem Vermelimidir?Reklam


Reklam

Göztepe.com Facebook

Göztepe.com Twitter

MİNİK FUTBOLCULARDAN ENTERESAN REAKSİYON!

MİNİK FUTBOLCULARDAN ENTERESAN REAKSİYON! - 28.11.2016


İzmir'in köklü kulüplerinden Göztepe ve Karşıyaka arasındaki rekabet Bodrum'da da kendisini gösterdi.

Bodrum Belediyesi Masterlar ile Karşıyaka 1912 Çarşı Masterlar karşılaşmasında seromoniye davet edilen Bodrum Göztepe Futbol Okulu'nun 5-6 yaş grubu öğrencileri seromoniye Karşıyaka 1912 Çarşı Masterlar oyuncuları ile birlikte çıkmak istemeyince ortaya ilginç görüntüler çıktı.

Bodrum İlçe Stadı'nda oynanan maçta Göztepe ve Karşıyaka arasında dostluk mesajı vermek için davet edilen Göztepeli çocuklar seromoniye Karşıyaka 1912 futbolcularıyla çıkmak istemeyince hakemler ve Bodrum Belediyesi Masterlar ile çıktılar. Karşıyakalı futbolcularla birlikte seromoniye yalnızca 3 öğrenci çıktı. Göztepeli çocukların 18'i ise hakemler ve Bodrum Belediyesi Masterlar futbolcuları ile seromoniye çıkınca ortaya ilginç görüntüler çıktı.

Bodrum Göztepe Futbol Okulu yöneticisi Emrah Çatak ise Kent Haber'e yaptığı açıklamada "Küçük büyük farketmez dostluk her yerde, iki takım arasındaki ezeli rekabet vardır ama ebedi dostluğumuz her zaman sürecektir" ifadelerini kullandı. - See more at: http://www.kenttv.net/haber.php?id=36296#sthash.zGPCD0oj.HB5p3Aen.dpufToplam Görüntülenme : 928
Tarih : 28.11.2016
Yazar : Admin

Bu Haberi Forumda Tartışmak İçin TıklayınYorumlar

Henüz bu habere yorum yapılmamıştır.

Yorum Yap


www.göztepe.com Taraftar Burada © 2015 | Künye - Privacy Policy
Instagram Takipçi Kasma Instagram Takipçi Kazanma