Oturum Aç

Ücretsiz Üye Ol

Göztepe.com Navigasyon

Anketimiz

Göztepe Transfer Çalışmalarında Yıldızlara Önem Vermelimidir?Reklam


Reklam

Göztepe.com Facebook

Göztepe.com Twitter

KAMUOYUNA DUYURULUR!

KAMUOYUNA DUYURULUR! - 01.12.2016


KAMUOYUNA DUYURULUR !

Bugün akşam saatlerinde bir taraftar grubu sayfasında paylaşılan bir yazıyı hayretler içerisinde okumak zorunda kaldık. Futbolu sadece kavga-dövüş olarak gören veya göstermek isteyenlere karşı yıllardır vermeye çalıştığımız mücadele yine karşımıza çıktı!

Buca ilçesi ve semtleri, hepimizin ilçesidir, semtidir! Buca sınırları içinde binlerce Göztepe taraftarı da ikamet etmektedir. Semtini sevmek, takımını sevmek için; “Dünya Engelliler Günü” etkinliğinin yapılacağı ve ufacık çocukların futbol eğitimi alacağı, belki de kendi semtinden bir çocuğun milli takımlara kadar yükselebileceği bir ortamın oluşmasına karşı çıkan, kendi semtinin ismini bu anlamda kötüye çıkmasını sağlayan bir kaç kişinin açıklama yazmasını, yorum yapmasını engelleyemeyen ve İzmirli duruşuna, görüşüne yakışmayan açıklamalar yapan genç kardeşlerimize dur demeyi gerek görmeyen bu grubun tribün abileri ile yıllarca şehrimiz ve ülkemiz menfaatleri doğrultusunda her zaman bir araya gelmiş, meydanlarda omuz omuza yürümüş ve fikirlerimizi paylaşmıştık. Bu okulun bir taraftar derneği olmadığını sadece ufak kardeşlerimize futbol eğitiminin verileceği, yetişen futbolcuların Türk futboluna aktarılacağını günler öncesinden kendilerine belirttik.

Biz her zaman aldığımız Göztepelilik terbiyesi ile hareket ediyoruz ve sonsuza kadar da bu şekilde devam edeceğiz. Bu nedenle Buca dışındaki ilçelerde açılan Bucaspor futbol okullarına karşı hiçbir zaman böyle bir girişimde bulunmadık! Bugün gördük ki herkes kendine yakışanı yapıyor! Semtimiz dediğiniz yerde Göztepe gelip sizin eksikliğinizi tamamlamaya çalışıyorsa, burada düşünmesi gereken bizler değil sizsiniz!

Bizler Göztepe olarak bir hareket içerisine giriyorsak neyin nasıl olduğunu, daha önce yaşanmışlığına kadar her şeyi irdeliyoruz. Anlaşma yaptığımız spor kulübü ile bir araya geldiğimizde, önceliği Bucaspor’a verdiklerini, kulübünüze futbolcu vermelerine rağmen herhangi bir destek görmediklerini öğrendik. 16 yıldır emek verdikleri kulüplerini kapatma noktasına geldikleri için de teklifimizi kabul ettiklerini bize bildirdiler. Bucaspor veya Göztepe düşünmeden bu konuda elimizden geleni yapmak istedik. Bugün yaptığınız açıklamalar ile Göztepe değil Buca kaybetti!

Sizlere son olarak naçizane önerimiz, kendi semtinize sahip çıkmak istiyorsanız önce kendi ilçenizdeki amatör spor kulüplerine ve küçük kardeşlerimize sahip çıkın böylece hiçbir spor kulübünün desteğine de muhtaç olmayın ayrıca İzmir’de sporun gelişmesine destek olun!

Geldiğimiz noktada İzmir için ve Türk sporu için iyi niyetiyle hareket eden Buca Belediye Başkanı Levent Piriştina’nın futbola ve spora olan sevdasından vazgeçmemesini temenni ediyoruz. Semtini sevdiğini söyleyerek Buca’dan yetişecek çocuklara engel olmaya çalışanlara karşı, Buca’nın çocukları için en doğrusu ne ise onu yapacağından da eminiz.

BEHÇET ŞENÖZHÜR Toplam Görüntülenme : 1992
Tarih : 01.12.2016
Yazar : Admin

Etiketler : göztepe


Bu Haberi Forumda Tartışmak İçin TıklayınYorumlar

 • Çakır (Misafir) Diyor Ki (01.12.2016 - 09:00:04);

  Kardeşim burda çok güzel yazmışım on numara zaten biz milli takıma her kategoride adam veriyoruz içiniz rahat olsun burda yaptığın açıklamada bunu okuyan herkezi hakliymisiniz gibi göstermeyin bilen var bilmeyen var sözde buca belediye başkanı levent piristina sezon başında buca arenayi karsiyakaya eski buca stadınida altaya verdi verilen tepkilerden karsiyakanin isi olmadi kendi koyu bir altaylidir takımlara vereceği desteğin onda birini BUCASPORA versin tesislerde topcularimiz idman yapamiyor saha patates tarlasi idmanlara arena veya eski stada geliyoz cim biçme makinasi kum gübre vb. Defalarca soylenmesine rağmen tahsis edilmedi ve daha niceleri tek isteği kulübe de kendinin istediği birini başkan yapmakti ama Aslan abimiz ÇETIN KAYISLI tekrar baskan olmuştur yediremedigi icin elinden gelen her terbiyesizligi yaptı bunlari okuyan abilerim kardeslerim bacılarım çok iyi bilin ki herşey siyaset olmuş.Bir BUCASPOR lu olarak bucada bucadan baska futbol okulu acilamaz BUCA da bucalilar yaşar gerisi kelebek misali

  • Göztepe
   10
   anchor72 Diyor Ki; (01.12.2016 - 09:14:23)

   Buca her zaman GÖZTEPElidir. Bucasopr 'un 2. lige yükselmesi ile bizden alınan 3-5 topçu ve devşirilen yöneticiler (Muhafız ve Adnan Dolma gibi) ile ligde tutunmuş ve o zaman atılan doğru adımlar ile son 20-25 yıldır da üst liglerde mücadele etmiştir. Ama yine söylüyorum Buca her zaman GÖZTEPEli olmuş, bundan sonra da GÖZTEPEli olacaktır. Zaten birkaç yıl içinde o kelebek diye bakılanlar, Buca da her tarafı kapladığında ne demek istediğim çok iyi anlaşılacaktır.

Yorum Yap


www.göztepe.com Taraftar Burada © 2015 | Künye - Privacy Policy
Instagram Takipçi Kasma Instagram Takipçi Kazanma