Oturum Aç

Ücretsiz Üye Ol

Göztepe.com Navigasyon

Anketimiz

Göztepe Transfer Çalışmalarında Yıldızlara Önem Vermelimidir?Reklam


Reklam

Göztepe.com Facebook

Göztepe.com Twitter

Çocuklar eski oyunları oynadı

Çocuklar eski oyunları oynadı - 22.04.2017


MUĞLA'nın Bodrum İlçesi'ndeki 1925 Göztepe Bodrum Futbol Okulu, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı için çocuklara teknolojiden uzak bir gün yaşattı.

1925 Göztepe Bodrum Futbol Okulu tarafından Gümbet Mahallesi'nde bulunan Yel değirmenleri tepesinde şenlik düzenlendi. Okul yöneticileri, öğrenci ve veliler etkinliğe katıldı. Çocuklar, bir gün dahi olsa teknolojiden uzak vakit geçirdi. Etkinlikte çocuklar uçurtma uçurdu, ip atladı ve bilye oynadı. Çocukların gökyüzüne bıraktıkları uçurtmalar, gökyüzünü renklendirdi. Bazı annelerin ise kucaklarında bebekleriyle ip atlaması oldukça keyifli vakitler geçirmelerine neden oldu. Etkinlik sonunda mangal yakılarak yorgunluk atıldı.

146 öğrencinin olduğu 1925 Göztepe Bodrum Futbol Okulu Yöneticisi Emrah Çatak, "23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramında çocuklara böyle bir etkinlik düzenlemek istedik. Bu etkinliği yapmamızdaki en büyük etken çocukların teknoloji, tablet ve bilgisayardan uzak zaman geçirmesini sağlamak ve çocuklarımıza çocukluklarını yaşatmak" dedi.Toplam Görüntülenme : 748
Tarih : 22.04.2017
Yazar : Admin

Etiketler : goztepe


Bu Haberi Forumda Tartışmak İçin TıklayınYorumlar

Henüz bu habere yorum yapılmamıştır.

Yorum Yap


www.göztepe.com Taraftar Burada © 2015 | Künye - Privacy Policy
Instagram Takipçi Kasma Instagram Takipçi Kazanma