Oturum Aç

Ücretsiz Üye Ol

Göztepe.com Navigasyon

Anketimiz

Göztepe Transfer Çalışmalarında Yıldızlara Önem Vermelimidir?Reklam


Reklam

Göztepe.com Facebook

Göztepe.com Twitter

Türk Futbolunun patronu diye bir terim kullanılacaksa

Türk Futbolunun patronu diye bir terim kullanılacaksa - 05.09.2018


Türk futbolunun patronu diye bir terim kullanılacaksa “Patron” taraftardır.

Taraftar her zaman altyapı oyuncusuna, formasının hakkını veren Türk futbolcusuna sahip çıkar destekler ve sahada olmasını ister. Fakat; Sınır getirilecekse fetocu, mafya özentisi, oturdukları yerden milyon euro kazanan şımarık futbolculara sınır getirilmeli.

Türk futbolunun ve futbolcusunun gelişmesi için rol modeller malesef bu şekildedir.

Türk Futbolcusu her zaman her yerde göğüsümüzü kabartmıştır fakat Milli Forma için prim pazarlıkları yapıldığı bir dönemde bu tiplerin bir daha hortlamaması için yabancı oyuncu sınırlamasına karşıyız.

Göztepecom YönetimiToplam Görüntülenme : 679
Tarih : 05.09.2018
Yazar : Admin

Bu Haberi Forumda Tartışmak İçin TıklayınYorumlar

 • gamlıbaykuş (Misafir) Diyor Ki (06.09.2018 - 23:10:16);

  Muhammed enes durmuş,İsmail Köse Doğanay kılıç,salim iyik..şimdi bu arkadaşlardan bazıları belkide hepsi tekrardan kiraya verildiler.sebebi kadroya girememeleri.yaşları ortalama 22-23.._eğer bu kulüpte oynayacaklarsada tam yaşındalar.olacak adamda zaten 18 yaşında milli takıma başlıyo, yani daha çok gençler,zamanları var denecek yaşı geçtiler,yinede arkadaşlara haksızlık etmeyelim,inşallah çok daha iyi yerlere gelirler..daha öncede tuncay vardı A takımda oynamadan gitti.oynatmıyacağımız adamları niye alıyoruz demicem,çünkü karar Td ye bağlı,ama biri ikisi değil gelen bütün hocalar oynatmamaktan yana tercih kullandılar..hocaları geçelim,hadi onlar kendini düşünüp risk almadılar..Ancak bide bu oyuncuları,bizim geleceği var, istikbal vadediyor diyerek aldığımız bu oyuncuları kiralık dışında isteyen takımda yok.yani Göztepe şu adamı keşfetmiş,basalım parayıda alalım durumlarıda hiç olmadı.sameti aldık,4 hafta santrforsuz oynadık,OYNATAMADIK..o zaman hepsi için soruyorum " biz bu adamları niye aldık"..Bu adamları kim izlemiş,ne bulmuş,ne görmüşte,,bizde almışız.hersene aynı hikaye..genci yaşlısı umut vaat edeni veya kartı,son yıllarda bir tane oyuncu satmadık,hiç birinin taliplisi çıkmadı.,bu işte bi yanlışlık varya,hayırlısı bakalım..

  • Göztepe
   1
   bievinbioğlu (Misafir) Diyor Ki; (07.09.2018 - 10:18:34)

   tebrik ederim. Güzel bir noktaya temas etmişsin. Ben de aynen böyle düşünüyorum.

  • Göztepe
   0
   gamlıbaykuş (Misafir) Diyor Ki; (07.09.2018 - 11:56:10)

   eyvallah birader,tabi bu durumun SEBEPLERİ üzerinde bi çok şeyde yazılır fakat esasen bu da iyönetimin işi..faka SONUÇLARI bizce malum..kısacası,transferde bu kadar hassas davranıp ince eleyip sık dokumamıza rağmen,aldığımız oyuncu ne bize yarıyo nede satıp para kazanabiliyoruz..bu yılki TFF verilerine görede zarardayız..

  • Göztepe
   2
   Mehmet Şahin (Misafir) Diyor Ki; (07.09.2018 - 11:58:45)

   Bu oyuncular gittikleri 2-3. lig takımlarını da sırtlayan oyuncular olamadılar. Tuncay gelmeden 15 yaşında 3. ligde oynuyordu, Salim Göztepemizde A takımla ilk maçında umut vermişti, şimdi ara ki bulasın. Diğerleri de benzer süreçleri geçirdi. Bir yanlış var ama nerede? Altyapı iyi yönetilmiyor mu? Yanlış yetenekler mi tercih ediliyor yoksa malzeme iyide işleyen ustalar mı iyi değil. Kulüpte bu süreç iyi yönetilse hedef otomatik olarak bir tık öteye gidecektir.

  • Göztepe
   0
   misafir (Misafir) Diyor Ki; (07.09.2018 - 14:33:06)

   Aslında bir yanlış yok. Bu yönetim görevi devralasıya kadar doğru dürüst altyapı tesisimiz yoktu, halihazırda hala da yetersiz. Şehrin umut vaad eden tüm gençleri Altınordu yu tercih etti. Bu da çok normal. Biz semtlerdeki kalitesi tartışılacak halı sahalarda yetiştiricilik yaparken, karşımızda çim sahalara yatırım yapan bir zihniyet vardı. Elbette çocuğunun geleceğini düşünen aile Göztepe li bile olsa elinden tuttuğu gibi Altınordu ya götürdü. Sonuç ortada.Kulüp olarak altyapı tesisleeine yatırım yapıyoruz, gerçi taraftarın hangi aşamada olduğu hakkında doğru dürüst bilgisi yok, bilgi verende yok o da ayrı konu. Torbalı tesisleeinde durumun ne olduğunu bilen varmı, hiç sanmam...Şimdi bu durumda altyapıdan özellikle 17-19-21gibi yaş gruplarından bir yetenek beklemek hayalcilik olur. Daha alt yaş gruplarında hareketlenme başladı. Ancak kulüp olarak bunlardan fayda görmemiz için daha 4-5 yıla ihtiyacımız var.

 • (Misafir) Diyor Ki (07.09.2018 - 17:12:46);

  Bencede kaybedilmis birsey yok, aksine kaybedilen 50 seneyi 4, 5 yilda geri kazanma çabası var.Bu kadar kısa zamanda hem üst lig te kalıcı ol, hem sifirdan alt yapini en iyisinden tesisi ile beraber kurmaya calis, hem stadini yap, hem yarismaci ol,hem gelecegini kurtarmak icin kalici gelir getiren kurumlari olustur.E insaf be arkadas bu kadarcikta hata arada sirada olsun.

  • Göztepe
   1
   Mehmet Şahin (Misafir) Diyor Ki; (08.09.2018 - 11:53:09)

   Haklısın arkadaşım. Sadece Mehmet Sepil Başkan yönetimi döneni değil daha önceden olan bir durumu belirtmek istedim. 8-10 yılda elimizde sadece Halil var. İnşallah altyapıda iyi çalışan bir sistem kurulur.

Yorum Yap


www.göztepe.com Taraftar Burada © 2015 | Künye - Privacy Policy
Instagram Takipçi Kasma Instagram Takipçi Kazanma