Oturum Aç

Ücretsiz Üye Ol

Göztepe.com Navigasyon

Anketimiz

Göztepe Transfer Çalışmalarında Yıldızlara Önem Vermelimidir?Reklam


Reklam

Göztepe.com Facebook

Göztepe.com Twitter

"TFF adaletliyse Göztepe'yi ödüllendirir!"
Yıllardır taraftara hava atmak, menajerleri memnun etmek Ve bireysel prestijlerini arttırmak uğruna 3 kuruş kazanan kulüplerin 33 kuruş harcayan yönetimleri, Borç yapılandırmasıyla birlikte bayram ediyor.

Nedir bu borç yapılandırması? Kulüplerin borçları başta çiftçinin bankası Ziraat Bankası olmak üzere Çeşitli bankalar tarafından üstlenecek ve uygun vade koşullarıyla Kulüpler tek bir yere borçlu olarak, Haciz, transfer yasağı vs. gibi dertlerden kurtulup Rahat bir nefes alacak.

****

Bugün Galatasaray, Fenerbahçe, Beşiktaş ve Trabzonspor'un borç yükünün Tamı tamına 10 milyar lirayı geçtiği belirtiliyor. İyi de arkadaş sen uçaklardan çilekli puding, Muzlu süt, portakallı ördek indirirken Hiç mi düşünmedin bu paraların nasıl ödeneceğini?

Ülkeye katma değeri böylesine zayıf olan, Milli takımın böylesine vasat olduğu bir süreçte Bu yapılandırma ne işe yarayacak?

Ben size söyleyeyim. Yine uçaklardan limonlu cheescake, zeytinli açma, Ballı çörekler inecek ve paraların üstüne çöreklenip gidecekler. Geriye yine bize hüsran kalacak. "Büyük" olarak adlandırılan kulüpler ve şehir takımları Devlet bankalarına ödeme günü geldiği zaman Araya vekil, bürokrat vb. sokmaya kalktığında kimse şaşırmasın.

***

Ve gelelim Göztepe Başkanı Mehmet Sepil'e...

Verdiği demecin yapılandırmayla ilgili kısmında "Herkes borçlu ama bizim bir kuruş borcumuz yok, Madem onlar yapılandırılıyor, biz de ödüllendirilmeliyiz" diyor. Haklı mı? Sonuna kadar haklı. Manav reyonu gibi transfer yapmadan, Gemiyi güvenli limana yanaştırmayı başaran Sepil ve ekibi Ödül olarak bir plaketten de çok daha fazlasını hak ediyor.

Mesela Torbalı'daki altyapı tesislerine, Menderes'te inşa edilecek a takım tesisine TFF tarafından hatırı sayılır bir yardımın yapılması Hem sarı kırmızılılara gerçek anlamda bir ödül, Hem de ayağını yorganına göre uzatmayanlara da bir ders olur.

Hiçbiri olmadı mı?

Hakemler Göztepe'yi doğramasın, o da yeter.

Kaynak Ben TV  yazar Burak CilasunToplam Görüntülenme : 870
Tarih : 09.01.2019
Yazar : Admin

Bu Haberi Forumda Tartışmak İçin TıklayınYorumlar

Yorum Yap


www.göztepe.com Taraftar Burada © 2015 | Künye - Privacy Policy
Instagram Takipçi Kasma Instagram Takipçi Kazanma