Oturum Aç

Ücretsiz Üye Ol

Göztepe.com Navigasyon

Anketimiz

Göztepe Transfer Çalışmalarında Yıldızlara Önem Vermelimidir?Reklam


Reklam

Göztepe.com Facebook

Göztepe.com Twitter

Soyer: Kulüplerimiz İzmir’in sembolüdür

Soyer: Kulüplerimiz İzmir’in sembolüdür - 27.02.2019


Millet ittifakı İzmir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Tunç Soyer, Göztepe Spor Kulübü Başkanı Mehmet Sepil ve yönetim kurulu üyelerini ziyaret etti.

Millet ittifakı İzmir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Tunç Soyer, Göztepe Spor Kulübü Başkanı Mehmet Sepil ve yönetim kurulu üyelerini ziyaret etti. Soyer, bu asırlık kulüpler İzmir’in sembolüdür. Bu semboller ne kadar yükselirse, şehrimiz o kadar canlanır” dedi.

Ziyarette Göztepe Spor Kulübü Başkanı Mehmet Sepil, yapımı devam eden yeni stat ve çevresinde yapılan meydanla ilgili bilgiler verdi. İzmir Adayı Soyer, ziyarette yaptığı açıklamada; “İzmir’de asırlık altı spor kulübümüz var. Bu kulüpler İzmir’in sembolleri. Bu kentin yöneticileri bu sembolleri korumak zorunda. Bu sektör yükselir, sporda başarı gelirse, şehre dalga dalga yayılır, hayatı ve ekonomiyi canlandırır. Bir Nisan’dan sonra İzmir’in tüm spor camiasını sarıp sarmalamak istiyoruz. Yüz yıllık bu çınarların daha iyi yerlerde olmalarına katkı sağlamak istiyoruz” dedi.

Göztepe Spor Kulübü Başkanı Mehmet Sepil ise; “Ben olaya İzmir diye bakıyorum. Tüm takımlarımızın başarılı olmasını istiyorum. Yerel yönetimlerle uyumlu çalışmak lazım. Sistemli bir şekilde tüm takımlarımız başarıyı yakalayabilir” dedi. Yapımı devam eden yeni statla ilgili de bir sunum yapan Sepil “Stadımızın yapımı devam ediyor. İnşallah 365 gün canlı olacak bir semt stadyumumuz olacak. Stat önüne yapacağımız meydanın bir çekim merkezi haline dönüşeceğini düşünüyorum” dedi.

Ziyaretin sonunda Göztepe Başkanı Mehmet Sepil, Tunç Soyer’e 35 numaralı üzeri Tunç Soyer yazılı bir forma hediye etti.

Kaynak 9 Eylül

#Göztepe #GöztepecomToplam Görüntülenme : 913
Tarih : 27.02.2019
Yazar : Admin

Bu Haberi Forumda Tartışmak İçin TıklayınYorumlar

 • Misafir (Misafir) Diyor Ki (27.02.2019 - 14:57:44);

  Parçalı formayı ben sevmiyom.geseye benziyo.beyaz daha güzel.

  • Göztepe
   2
   (Misafir) Diyor Ki; (27.02.2019 - 16:17:17)

   Göztepe'nin beyaz forması olması,daha doğrusu sarı ve kırmızı renklerin dışında başka renklerle dizayn edilmiş formaları giymesi kadar saçma birşey olamaz. Sarı Kırmızı ile milyon tane kombinasyon yapılır. Deplasman forması olsun diye başka renklere ihtiyaç yok. Biliyoruz bizde bazı takımların pembe, mor, vs. renklerle formalar yaptıklarını ticaret olsun diye ama ben kesinlikle kabul edemiyorum Göztepe'm için sarı kırmızıdan başka renk.. Lütfen seneye güzel formalar yapılsın..

  • Göztepe
   0
   Göztepe (Misafir) Diyor Ki; (20.07.2019 - 00:03:48)

   3. forman olmak zorunda renkleri sarı kırmızı olan takıma karşı sarı ya kırmızı çıkamazsın biraz mantık, bizim forma 4 parçalı o bizle özdeşleşti, gs 4 parçalı bizden sonra yaptı.

Yorum Yap


www.göztepe.com Taraftar Burada © 2015 | Künye - Privacy Policy
Instagram Takipçi Kasma Instagram Takipçi Kazanma