Oturum Aç

Ücretsiz Üye Ol

Göztepe.com Navigasyon

Anketimiz

Göztepe Transfer Çalışmalarında Yıldızlara Önem Vermelimidir?Reklam


Reklam

Göztepe.com Facebook

Göztepe.com Twitter

Ne Mutlu Türk'üm Diyene

Ne Mutlu Türk'üm Diyene - 04.03.2019


  "Ben Sporcunun Zeki Çevik ve Ahlaklısını Severim" -Mustafa Kemal Atatürk

  Elinde kesici aletle maça çıkan, rakip oyuncuları yaralayan bu ahlaksızlığa nasıl bir cezai yaptırım uygulanacaktır?

  Davanın arkasında olduğumuzu ve sonuna kadar takip edeceğimizi kamuoyuna bildiririz.

  Sakaryasporumuzun yanlız olmadığını hatırlatır, bu kirli düzenin sadece Sakaryaspor'a değil, Türk futbolunada zarar verdiğini belirtmek isteriz...

  Bayrağımıza ve ülkemize bağlılığımızı sınamaya çalışan gruplara mesajımız şudur;

  Terör yandaşları bilmelidir ki; Arma sevdası için binlerce kilometre yol yapan, hatta bu yollarda hayatını kaybeden kardeşlerimizin sevgisini hatırlatır, Al Yıldızlı bayrağımız için neleri feda edebileceğimizin altını bir kez daha çizeriz.

  Ne Mutlu Türküm Diyene.Toplam Görüntülenme : 1156
Tarih : 04.03.2019
Yazar : Admin

Bu Haberi Forumda Tartışmak İçin TıklayınYorumlar

  • Mehmet Demir-Çelebi (Misafir) Diyor Ki (10.04.2019 - 11:36:51);

    Yazık! Senelerdir bekledik süper lige çıktık şimdi sadece bir sezon sonra düşecek miyiz düşünmek bile istemiyorum lütfen bir şeyler yapın Yılmaz Vural mı gelir her ne ise Göztepemiz küme düşmesin. Başarılar şanlı Göztepe' m...

  • bievinbioğlu (Misafir) Diyor Ki (10.04.2019 - 13:39:50);

    2001 2002 sezonu ligi 7.bitirdik . Yaşı yetenler bilir. Son mac Alsancakta Trabzonu 4 2 yenmistik. Futbolcular hedef Uefa diye pankart açmıştı. Sonraki sezon düşmüştük. Geçen sene ligi 6. bitirdik . Buradan götümüzü yırttık takımı dağıtmayın götunuz kalkmasın bu sene geçen seneden zor, tarih tekerrür etmesin dedik. Başta buradaki bazı seçme birkaç şerefsiz bizimle alay etmeye kalktı. Yok selçuk sabri leo yaşlı yok sen ne karışıyorsun yok sefil ben hapsurayim sen çok yaşa goygoyu yaptılar. Bizi de Göztepe düşmanlığı ile suçladı serefsizler . Be serefsizler !!! Ben burada Serdar GÜRLER bir menajer balonudur dediğimde demediginizi bırakmamıştınız serdar kurtarsın hadi şimdi bizi AYI HERİFLER!!! Çoğunuzun gotunde dön yokken biz bu takıma gönül vermiştik. Biz elestiriyorsak düşmanlık yaptığımızdan değil. Biz eleştireceğiz siz dinleyeceksiniz!!

  • gamlıbaykuş (Misafir) Diyor Ki (10.04.2019 - 17:13:54);

    2-0 aldığımız bjk maçından sonra başladık orta sahaya ofansif adam lazım demeye.Göztepe denincede akla sadece yasin gelmemeli diyede ilave ettik.aman karıştırmayın,eleştirmeyin kurcalamayın denildi,bugünlere geldik.bugüne kadar yönetim şunu aldı bunu gönderdi hatalar yaptı doğrular yaptı.Fakat bundan sonrası için özellikle sayın Başkan sessiz kalırsa bu,savaşa lidersiz girmek demektir ve bu politika yaptığı yapacağı en büyük hata olur.bu ligin gerçeğide şu;altta kalanın canı çıkar..Son üçün üzerindeki takımlar birbirlerini üzmezler,al gülüm ver gülüm göz göre göre gideriz.bu sebeple son üçten bir an evvel kurtulmamız lazım..

Yorum Yap


www.göztepe.com Taraftar Burada © 2015 | Künye - Privacy Policy
Instagram Takipçi Kasma Instagram Takipçi Kazanma