Oturum Aç

Ücretsiz Üye Ol

Göztepe.com Navigasyon

Anketimiz

Göztepe Transfer Çalışmalarında Yıldızlara Önem Vermelimidir?Reklam


Reklam

Göztepe.com Facebook

Göztepe.com Twitter

M. Başakşehir Maçının Ardından

M. Başakşehir Maçının Ardından - 01.10.2017


Teknik Direktörümüz Tamer Tuna ve oyuncularımız Axel ile Kosanovic, M. Başakşehir maçının ardından değerlendirmelerde bulundu.

Tamer Tuna: Bugün 3 bölümlü bir karşılaşma oynadık. İlk 30 dakikada oyun hakimiyetimizdeydi ve istediklerimizi sahaya koymaya çalıştık. Diğer 30 dakikada ise golü yememizle birlikte demoralize olduk ve hakimiyeti rakibimize verdik. Son 30 dakikada tekrardan oyunda etkili olduk fakat aradığımız golü geç bulabildik. Başakşehir bu ligin güçlü ekiplerinden birisi. Mağlup olduğumuz için üzgünüz tabii ki ama iyi bir takımız, sahada pozitif şeyler sergilemek isteyen bir takımız. Önümüzdeki süreçte daha iyi bir Göztepe izleyeceğimizden de şüphem yok.

Axel: Rakibimiz iyi bir takımdı. Baktığınız zaman biz de sahada iyi bir futbol sergiledik fakat geliştirmemiz gereken noktalar var bunların üzerine çalışacağız.
Kosanovic: Oyuna iyi başladık ama ardından 2 basit gol yedik. İkinci yarıda tekrar baskıyı kurduk fakat golü çok geç bulduk. Bugün yenilmeyi hak etmedik.Kaynak: Göztepe Resmi Sitesi

Toplam Görüntülenme : 812
Tarih : 01.10.2017
Yazar : Admin

Bu Haberi Forumda Tartışmak İçin TıklayınYorumlar

Yorum Yap


www.göztepe.com Taraftar Burada © 2015 | Künye - Privacy Policy
Instagram Takipçi Kasma Instagram Takipçi Kazanma