Oturum Aç

Ücretsiz Üye Ol

Göztepe.com Navigasyon

Anketimiz

Göztepe Transfer Çalışmalarında Yıldızlara Önem Vermelimidir?Reklam


Reklam

Göztepe.com Facebook

Göztepe.com Twitter

Kirlenmiş, siyasileşmiş lobilerinizi bizden uzak tutun

Kirlenmiş, siyasileşmiş lobilerinizi bizden uzak tutun - 11.05.2018


14 yıl aradan sonra çıktığımız Super dediğiniz ligde, hedef olarak en başta sağlam temeller atıp ligde kalıcı bir takım oluşturma hedefimiz vardı. Aldığımız başarılı sonuçlar bizi Avrupa kupalarına katılma adına iddialı pozisyona getirdi. Şanlı tarihinde Avrupa kupalarında yarı final görmüş bir kulübün sevdalıları olarak bu sene çok istedik. Fakat bir başka Ege temsilcisinin Türkiye Kupasını kazanarak gitmesi bizi onurlandırdı.


Şimdiden konuşulmaya başlayan, Göztepe’nin Avrupa iddiası kalmayınca ligde kalma mücadelesi veren ve şampiyonluk yarışındaki kulüp ile oynayacağı maçlara cok fazla önem vermeyecegi şeklindeki saçma sapan yakıştırmalara cevabımız son iki hafta sahada ve tribünde olacaktır.
Konya deplasmanında da kapalı gişe oynuyoruz, Bornovada ki son hafta rakibimizlede. Göztepe sizin oluşturacağınız gündemin ve yakıştırmaların içinde olmaz ve olmayacak. Kim düşerse düşsün kim şampiyon olursa olsun bizim için farketmez.


Bir taraftarın görebileceği en kötü senaryoları görmesine rağmen takımını yanlız bırakmayıp “Issız kuytu köşelerden and olsun ki döneceğiz” diyerek bugünlere getirmesi, yeni statımızla yaşayacağımız Şampiyonlukların taahhütnamesidir. Kirlenmiş, siyasileşmiş lobilerinizi bizden uzak tutun.

#Göztepe #GöztepeComToplam Görüntülenme : 420
Tarih : 11.05.2018
Yazar : Admin

Bu Haberi Forumda Tartışmak İçin TıklayınYorumlar

 • (Misafir) Diyor Ki (12.05.2018 - 23:53:46);

  admin sen önce 'yalnız'ı doğru yazmayı öğren,sonra siyasetten lobilerden bahset..boyundan büyük toplara da girme..

  • Göztepe
   1
   (Misafir) Diyor Ki; (13.05.2018 - 01:50:56)

   Tamam düzgün Türkçe ama şu ergen ekşisözlükcüler gibi takılmaktansa öze bakabilmekte önem arzeder. Adminler genç yetişecekler zaan eniyisüzgeç ama gençler pırıltılı kirli değil.

Yorum Yap


Göztepe.com Forum Açıldı

Son Yorumlar

Reklam

Yazarlarımız

Reklam


www.göztepe.com Taraftar Burada © 2015 | Künye - Privacy Policy
Instagram Takipçi Kasma Instagram Takipçi Kazanma