Oturum Aç

Ücretsiz Üye Ol

Göztepe.com Navigasyon

Anketimiz

Göztepe Transfer Çalışmalarında Yıldızlara Önem Vermelimidir?Reklam


Reklam

Göztepe.com Facebook

Göztepe.com Twitter

Kasımpaşa Maçının Ardından

Kasımpaşa Maçının Ardından - 05.10.2018


Teknik Direktörümüz Bayram Bektaş, Kasımpaşa maçının ardından değerlendirmelerde bulundu.

"Skor, oyun ve sakatlıklar için çok üzgünüz. Rakibimizi iyi bir şekilde analiz etmemize rağmen maalesef onların istediği şekilde oynadık. Onların hızlı hücumlarını karşılarken daha etkili olmalıydık ve biz topla çıkarken de daha dikkatli hareket etmeliydik. İki bekimizin de sakatlanması da oyun anlayışımızı etkiledi. Buradan istemediğimiz bir sonuç ile ayrılıyoruz.

Milli arayı iyi değerlendirerek yolumuza devam edeceğiz.Kaynak: Göztepe Resmi Sitesi

Toplam Görüntülenme : 820
Tarih : 05.10.2018
Yazar : Admin

Bu Haberi Forumda Tartışmak İçin TıklayınYorumlar

 • egeli olt.. (Misafir) Diyor Ki (06.10.2018 - 00:08:20);

  yıllardır bu sütünlara yorum yaparım ama hiç olumsuz yorumum olmadı yine olmayacak,,ama yanlışları ve hataları konuşacağız tabiiki..nbugün takımızda sol bek troerenin sakatlığını geçen seneki sakatlıklara benzer gördüm işallah yanılıyorumdur,,hatta bu duruma umarım gassamada uymamıştır,,bu çok diri iki adama ne oldu birden anlamış değilim,, tabiiki denge bozulunca reis de çöktü.. çok kolay müdahaleler zor pozisyonlar gibi gözüktü birde titi nin defanda hiç adını duymadım ,,betonud yarı sahad gezmesi ayrı konu,, ne lduda defans birdendire çöktü... bu arada Alpaslanı takdir etmeden geçmek olmaz ,tabii yasinin de hakkını vermek lazım,,, yinede üç golü hak etmedik,, ama bu ani çöküş neden? merak ediyorum...n

 • gamlıbaykuş (Misafir) Diyor Ki (06.10.2018 - 00:21:54);

  Bi kere maçın hiç bir anında biz bu takımı yenebiliriz düşüncesi oluşmadı bende..hatta 3 gün 3 gecede oynasak yenemeyiz dedim kendi kendime. herşeyden önce bizim hücum hattımızda kaliteli tek oyuncumuz var yasin,ama vurkaç oynayan rakibin hücum hattında yasindende daha kaliteli 3-4 oyuncu var.ve aradaki bu fark, kusura bakmayın, reisin muhtemel en iyi oyunuyla bile kapanmaz.yinede bievnboğlu arkadaşımızın sözünden hareket ederek biraz akıllı oynasak,puanda alabilirdik.bence bu maç için çok fazla sisteme bağlı kaldık.bu kadar atletik bir takıma karşı çok fazla pas yapmaya çalıştık.uzun oynayabilir,daha çok şut deneyebilirdik.rakibine çok iyi basan bir takıma karşı bu kadar ağır pas yaparak oynamak intihar. Ayrıca,eğer sakat değilse pokonunda böyle bir takıma karşı oynamaması ayrı bir lux..Tamam bekleri kaybettik,fakat onlar oyundaykende gidişat aynıydı.herşeye rağmen beraberliğede yaklaştık.sonuç olarak 1 maç içinde olsa sisteminden vazgeçmeyen bayram hocaya kızmam.ısrarla oynatmaya çalıştığı oyunla,maça ortakta olduk..ama bu yıl olmasa bile bu takım bir yerlere gidecekse K.paşanın hücum hattı gibi bir oyuncu grubu şart..bir tek yasinle halille olacak iş değil..

 • abi (Misafir) Diyor Ki (06.10.2018 - 09:40:39);

  Wallace Reis dün gece 3 golde de müdahele edebileceği pozisyonlarda, ağır kalıp müdahele edemediği için bu skor oluştu.Çok kötüydü.

 • gamlıbaykuş (Misafir) Diyor Ki (06.10.2018 - 13:54:42);

  Herkesi okudum.arkadaşlar dün sistemler çarpıştı.biz kendi sistemimizin en iyi uygulayıcısı değiliz.fakat kpaşa kendi sisteminin en iyi uygulayıcısı.bayram hoca geçen haftaki Konya maçında o ağır sahada bile ayağa pastan vazgeçmedi..Dün de zaten halı gibi sahada aynı şeyi yapması doğaldır.ama tabi bu sefer rakipler çok farklıydı.burada artık hocanın tercihi önemli.defansımız açısından, konyanın balık etli ömer alisiyle,kayserinin umut bulutuna karşı oynamakla K.paşanın ileri uç adamlarına karşı oynamak arasında dağlar kadar fark var.dolayısıyla kadu olsaydı şu olurdu, reis yüzünden yenildik falan bunları geçelim.şu kadroda kim olursa olsun farketmez.kpaşa bu ligin en çok gol atan takımı.defansif özelliklerinizle bu takımı yenemezsiniz.rakibe en çok sıkıntı verdiğimiz anlar yüklendiğimiz anlar.ama işte yine Alanya maçı gibi başladık..çıkamayınca kaleciye geri paslar..İşte o anlarda bayram hocadan birşeyler bekledim.o aradada en atletik 2 adamımız sakatlanınca işler değişti..Neyse..yeneriz yeniliriz bilemem ama inanın bjk maçı bile bizim için daha makul zorlukta geçecektir.dün kpaşa biraz daha şanslı olsa konyanın durumuna biz düşebilir,allah korusun 5-lik 6 lıkta olabilirdik..Dün,bize çok ters gelen bir sisteme karşı oynadık.inşallah daha iyi olacaz..

 • (Misafir) Diyor Ki (06.10.2018 - 20:12:51);

  takım çok zayıf takım 3-5 kişinizn sırtında gidiyor. zayıf olanları söleyim. tayfun zayıf gufran zayıf reis zayıf golcü camaron zayıf kadah zayıf. bunlar zayıf

 • (Misafir) Diyor Ki (06.10.2018 - 20:14:13);

  bizde golcu yok ve 2 tane açık yok şut çeken yok gol atan yok. yasinden başka

 • (Misafir) Diyor Ki (06.10.2018 - 20:16:22);

  meşhur golcümüz son dakkada laf olsun diye transfer edilen futbolcudur. bulamadılar golcü. bari bunu alalaım dediler. oda ellerinde patladı paralar boşa gitti. hiç sevmediğimiz gilas bile bundan bi gömlek iyi be

  • Göztepe
   1
   misafir (Misafir) Diyor Ki; (07.10.2018 - 10:07:01)

   konyaya attığı golü görmedinizmi,yükseldiğinde adamın dizleri rakibin omzundaydı..ben ayak şutu zannettim mermi gibi kafa..

 • bievinbioğlu (Misafir) Diyor Ki (06.10.2018 - 21:01:54);

  Jerome golcü değil ama o bölgede gayet iyi iş yapan bir oyuncu. Ghilasla kıyaslamak bile büyük haksızlık.

 • (Misafir) Diyor Ki (06.10.2018 - 22:35:40);

  Kasım paşa hücum hattını durdurmak çok zor çok şansız başladık thorere ve gassama nın sakatlanması defansın çökmesi reise kızamıyorum geçen maçlarda çok iyi idi sağı ve soşu çökmüş bütün yük üstünde karşısındada süper liğin eniyi hızlı forvetleri bayram hoca nın denizi kurtarıcı olarak alması hata poko ve sameti alması lazımdı bir umut tu deniz goufrann kaderine razı olmaktı elindeki tek santrofor samet i koy gol atman lazım??? Dene oda o heyecanla bu şansı kullanabilme k amacıyla canını dişine koyup oynardı ruhsuz sahada diğerleri gibi dolaşmazdı leo nun gitmesine çok üzülmüştüm thorerenin yeri dolmaz alternativ yok..

 • (Misafir) Diyor Ki (06.10.2018 - 23:15:10);

  Bayramhoca iyi hoş lafimiz yok ama ben daha oyuncu değişikliklerinin işe yaradığını görmedim ve de maçın içinde herhangi bir taktiksel değişiklik denedigini görmedim yani oyunu okuyup müdahale edemiyor .Alanya maçinda bir değişiklikle orta sahayı alanyaya verdi gol yedik Malatya maçında ghilasa katlandı bu maçta da denizi aldı sonuç ortada . Hocam bı yardımcı antrenörunu değiştir yada kimlerle bu değişiklikleri planlayıp oyun kurguluyor san onun işine son ver .senin elinden gelmiyorsa iyi bir tatiksyen al kadroya bilmiyorum işte birşeyler yap görünen köy klavuz istemiyor .

  • Göztepe
   2
   (Misafir) Diyor Ki; (07.10.2018 - 15:58:55)

   aynen katılıyorum deniz oynayana kadar poko veya axel oynasa çok daha etkili oluruz. Oyuncu yapımızda deniz oynayamaz. Devre arası gelecek sezonu da düşünerek çok kaliteli bir sol bek ve sağ beke de yedek oyuncu alınmalı. Bu yüzden şimdiden güzelce araştırıp bulmaları lazım.

  • Göztepe
   0
   (Misafir) Diyor Ki; (07.10.2018 - 17:47:39)

   güzel tespit bayram hocanin ekibinde ya problem var yada kendisi bu konuda yetersiz rakibi analiz ettik demiş ama Kasımpaşanin kanatlardan çok etkili olduğu sağır sultan biliyor ,kanatları kapatıp kasimpasayi ortadan oynamaya zorlaya bilirdi belki yine yenilirdik sonucu bilemeyiz zaten yenmekte yenilmekte var bu işte ..... Mesela Yılmaz Vural i Yılmaz Vural yapan etmenlerden biride budur kendisi çok iyi oyun analiz ediyor ve çok iyi bir taktisyen zaten teknik adam ve kadro bunun için var

 • gamlıbaykuş (Misafir) Diyor Ki (07.10.2018 - 10:03:45);

  Bi kere artık poko ilk 11 oynayacak.Berkan topla arası çok iyi,ama o da bana kilolu geldi, bu arada biraz incelmesi lazım..aksi halde arkasına adam kaçtımı yakalaması zor.grilloda sol ayakta var.hatta TITI de de sol var..ama tabi çıkıp orta yapmakta lazım..berkan bunu yapar.ama tabi geri dönmesi nolacak.inşallah formayı alırda bizde devre arası sol bek alcamıza,yasin ayarında çalımda atabilen hızlı bir kanat alırız..

 • (Misafir) Diyor Ki (07.10.2018 - 20:46:38);

  Gassama ve halil inşallah bik taş maçına yetişir çok çalışmalıyz bşk taş maçını alırsak ilk yarıyı iyerde bitiririz takıma güven gelir alınacak her puan çok önemli bu sene süper liğ çok zor geçecek ...

 • gamlıbaykuş (Misafir) Diyor Ki (08.10.2018 - 09:51:24);

  Gol pozisyonlarını tekrar tekrar izledim.reis de bayıldığım bir oyuncu değil..fakat 3 goldede hatası var denilen pozisyonlarda resmen günah keçisi ilan edilmiş.ilk golde reis adamının arkasında değil,kaçırmamış,adamının zaten önünde. reis tuttuğu adamın vurmasını engellemiş,fakat arkadan gelen,gassamanın önünden gelen adamıda görmemiş,çünkü kendi adamını kontrol ediyor..zaten golüde atan gassamanın yetişemediği adam.reis orda önünden geçen topa vurabilirmiydi,vursaydı kendi kalesinede atabilirdi..sol ayaklı bir stoper olsa vurabilirdi.ikinci golde top nasıl çıkıyorsa TITI,berkan,gouffran üçlüsünün arasından çıkıyo.stattada tv nin başındada herkesin ağzının açık kaldığı bi pozisyon bu..defasında beklemediği bu saçma durumda reisin topa yetişmesi için olacakları önceden görebilmek gibi bir yeteneği olması lazım.refleksle falanda olacak birşey değil.3.goldede zaten trezeguet reise hiç bulaşmadan çekip vuruyor.onu kim tutmuşta reis tutacak..?ha bundan sonra nolur bilemem ama defans şöyle böyle algısı oluşturulacak bir durumda değiliz.bizim esas ihtiyacımız olan düşünmemiz gereken hücum varyasyonlarında yasin dışındada,hatta ondanda iyilerini bulup takıma kazandırmak.Yani Göztepe denince akla yasin dışında isimlerde gelmeli..

Yorum Yap


www.göztepe.com Taraftar Burada © 2015 | Künye - Privacy Policy
Instagram Takipçi Kasma Instagram Takipçi Kazanma