Oturum Aç

Ücretsiz Üye Ol

Göztepe.com Navigasyon

Anketimiz

Göztepe Transfer Çalışmalarında Yıldızlara Önem Vermelimidir?Reklam


Reklam

Göztepe.com Facebook

Göztepe.com Twitter

Jerome'den Göztepe ve Türkiye açıklaması! "Çılgınca..."

Jerome'den Göztepe ve Türkiye açıklaması!


Göztepe'nin 32 yaşındaki santrforu Cameron Jerome, İzmir ekibine transferini, bu sezon yaşadıklarını ve gerçekleşen teknik direktör değişiklikleri hakkında konuştu.

Sezon başında Lampard'ın çalıştırdığı Derby'den transfer olan Jerome, İngiliz basınına önemli açıklamalar yaptı.

İşte Cameron Jerome'nin açıklamaları; "Lampard ile çalışmayı dört gözde bekliyordum ama benim hakkımda fikirlerini değiştirdi. Biraz sürpriz oldu."

TÜRKİYE'YE TRANSFERİM...

"Nottingham, Sheffield ve West Brom'a transferim gerçekleşmedi. Menajerim, Türkiye'de bir fırsat olduğunu söyledim. Her zaman yurt dışında oynamak istemiştim."

SÜPER LİG YORUMU

"Türkiye Ligi, eğlenceli ve çok rekabetçi. Üst ve alt taraf arasında pek fark yok. Fikstürde belirsizlikler oluyor. Bir hafta sonra hangi gün maç yapacağımızı bilmiyoruz. Televizyon şirketleri tarafından kontrol ediliyor. Çarşamba günü antrenman yaparken, sonraki maçın hangi gün olduğunu halen bilmiyor olabiliyoruz."

BEKTAŞ İLE İYİ GİDİYORDU AMA...

"Geldiğimden beri üç teknik adamla çalıştım. Bayram Bektaş ile gerçekten iyi gidiyorduk. İngilizce, Fransızca ve Türkçe konuşuyordu. İyi bir adamdı. Birkaç oyun kaybettik ve taraftarlar huzursuz oldu. Buradaki futbolcu ve taraftar gücü çılgınca. Hayatımda böyle bir şey görmedim. Oyuncular ve taraftarlar, ne isterlerse elde ediyorlar. Başkan ve yönetimdeki insanlar, duygularıyla karar veriyor."

ÖZDEŞ'TEN NEFRET ETTİLER

"Sonra Kemal Özdeş geldi. Herkes onu sevdi. Sonra aniden herkes ondan nefret etti. Taraftarlar ve oyuncuların bazıları, onun yöntemlerinden hoşlanmadı. İngilizce konuşamıyordu. Her toplantıda üç çevirmen olurdu. Bu zor bir durum"

Kaynak SporxToplam Görüntülenme : 3344
Tarih : 25.03.2019
Yazar : Admin

Bu Haberi Forumda Tartışmak İçin TıklayınYorumlar

Yorum Yap


www.göztepe.com Taraftar Burada © 2015 | Künye - Privacy Policy
Instagram Takipçi Kasma Instagram Takipçi Kazanma