Oturum Aç

Ücretsiz Üye Ol

Göztepe.com Navigasyon

Anketimiz

Göztepe Transfer Çalışmalarında Yıldızlara Önem Vermelimidir?Reklam


Reklam

Göztepe.com Facebook

Göztepe.com Twitter

GözGözAvrupa'nın Yardım Kampanyaları devam ediyor.

GözGözAvrupa'nın Yardım Kampanyaları devam ediyor. - 03.01.2019


GözGöz Avrupa olarak sosyal sorumluluk bilincimiz ile birlikte yardım kampanyalarımıza devam ediyoruz.

Ekim ayında yapmış olduğumuz kırtasiye yardımı kampanyamız sonunda çocuklarımızın yüzlerindeki gülümsemelerden o kadar etkilendik ki, bir sonraki kampanyamız için daha fazla bekleyemezdik.

Gücümüz doğrultusunda ve yaptığımız araştırmalar sonucunda, kışlık kıyafet ihtiyacı olduğunu belirlediğimiz Kütahya, Balıkesir, Şanlıurfa, Sivas ve İzmir'den toplam 61 çocuğumuza ulaştık. İlgili kişilere DeFacto'dan hediye çekleri ve birer Göztepe atkısını ilettik. Sağ olsun bu ilgili kişiler çocuklarımız ile beraber şehirlerindeki DeFacto mağazalarına gidip ihtiyaçları doğrultusunda alışverişlerini yaptılar.

Göz Göz Avrupa ailesi olarak bu yardımlara maddi - manevi destek olan herkese ve ilave verdiği hediye çekleri ile bütçemiz üzerinde bir rakama çıkmamıza yardımcı olan DeFacto ailesine teşekkür ederiz. Unutmayın ki, 61 değil belki de 61.000 çocuk var bu şekilde yardım bekleyen. Elimizden geldiğince kendimizi bu işlerden esirgemeyelim. Her ne kadar kişilerin olumsuz etkilenmemesi için resimleri paylaşmaktan kaçınıyor olsak bile, emin olun ki işin sonunda onların yüzündeki tebessüm dünyada bir çok şeye değer.

Saygılarımızla.

Göz Göz Avrupa ailesiToplam Görüntülenme : 366
Tarih : 03.01.2019
Yazar : Admin

Bu Haberi Forumda Tartışmak İçin TıklayınYorumlar

Henüz bu habere yorum yapılmamıştır.

Yorum Yap


www.göztepe.com Taraftar Burada © 2015 | Künye - Privacy Policy
Instagram Takipçi Kasma Instagram Takipçi Kazanma