Oturum Aç

Ücretsiz Üye Ol

Göztepe.com Navigasyon

Anketimiz

Göztepe Transfer Çalışmalarında Yıldızlara Önem Vermelimidir?Reklam


Reklam

Göztepe.com Facebook

Göztepe.com Twitter

Castro, Varsa yoksa Göztepe.

Castro, Varsa yoksa Göztepe.  - 14.01.2019


Muhteşem bir taraftara ve müthiş bir maziye sahip olduklarını dile getiren Portekizli, “Bu takım Türkiye’nin Avrupa’ya açılan penceresi olacaktır” diye konuştu.

Göztepe'nin Portekizli futbolcusu Andre Castro, İzmir'in 1 numaralı kulübü olduklarını söyleyerek, taraftara, kulübün geleceğine dair ilginç açıklamalarda bulundu. Bugüne kadar kariyerinde birçok kulüpte forma giydiğini ama Göztepe'de bambaşka duygular içerisinde oynadığını söyleyen Portekizli futbolcu, kendisini Gözepe'de ailenin bir parçası olarak gördüğünü dile getirdi. Kasımpaşa'da oynadığı dönemde İstanbul'u çok sevdiğini ancak İzmir'de kendisini ülkesinde gibi hissettiğini söyleyen 30 yaşındaki futbolcu, "İstanbul dünyanın en güzel şehirlerinden. Ama İzmir çok farklı. Burada kendinizi ailenin bir parçası olarak görüyorsunuz" dedi.

BURADA EVİMDE GİBİYİM

Castro, "İzmir'de ben Portekiz'deki evimde gibiyim. Çünkü orada da Porto'da yaşıyorum. Orası da deniz kenarı. İzmir'e benzeyen bir şehir. Taraftarımız muhteşem. Futbolcu olduğunu hissediyorsunuz. Tribünler tıka basa doluyor. Öylesine yürekten destek veriyorlar ki kendinizi bambaşka bir dünyada buluyorsunuz. Onlar gibi kulübünüze büyük bir sevgiyle bağlanıyorsunuz. Göztepe'de insanlar G.Saray, Fenerbahçe, Beşiktaş'ı sevmek. Takımlarına gönülden bağlıdır. Varsa yoksa Göztepe. Biz de işte o sevginin karşılığını vermek istiyoruz. Bu taraftar, bu şehir çok daha büyük başarılara layık. Göztepe İzmir'in 1 numaralı takımı. Geçmişteki başarıların daha büyüğünü gerçekleştirecek bir kulüp" dedi.

Kaynak YeniAsır

#Göztepe #Göztepecom #AndreCastroToplam Görüntülenme : 754
Tarih : 14.01.2019
Yazar : Admin

Bu Haberi Forumda Tartışmak İçin TıklayınYorumlar

Yorum Yap


www.göztepe.com Taraftar Burada © 2015 | Künye - Privacy Policy
Instagram Takipçi Kasma Instagram Takipçi Kazanma