Oturum Aç

Ücretsiz Üye Ol

Göztepe.com Navigasyon

Anketimiz

Göztepe Transfer Çalışmalarında Yıldızlara Önem Vermelimidir?Reklam


Reklam

Göztepe.com Facebook

Göztepe.com Twitter

Antalya Kampı: 7 Ocak 2018

Antalya Kampı: 7 Ocak 2018 - 07.01.2018


Göztepe'miz ikinci devre hazırlıklarını bugün gerçekleşen çift antrenman ile sürdürdü.

Sabah antrenmanında ısınmanın ardından top kapma çalışması yapan oyuncularımız ikinci bölümde ise şut çalışması gerçekleştirdi. 

Takımımız salonda ve havuzda gerçekleşen çalışmalar ile Antalya Kampı'ndaki 6. gününü tamamladı.Kaynak: Göztepe Resmi Sitesi

Toplam Görüntülenme : 482
Tarih : 07.01.2018
Yazar : Admin

Bu Haberi Forumda Tartışmak İçin TıklayınYorumlar

 • davetsiz (Misafir) Diyor Ki (07.01.2018 - 23:31:31);

  Bana göre ilk yarı göze çarpan birkaç eksiğimiz vardı. Bu eksikleri devre arasında kökten çözmek mümkün görünmese de hoca bu eksikleri telafi edecek şekilde oyun sistemini biraz daha geliştirebilir ve maça göre taktik yapabilirse ikinci yarı daha iyi olabileceğimizi düşünüyorum. Doğru bölgelere direkt oynayabilecek 2 transfer de takımın direncini arttırabilir. Eksiklerimize gelirsek,

  • Göztepe
   1
   davetsiz (Misafir) Diyor Ki; (07.01.2018 - 23:31:56)

   Birincisi pres yapabilen bir takım değiliz. Topu geri kazanma süresi istatiğimizi bilmiyorum ama çok iyi değildir diye düşünüyorum. Bu durum kadro yapımız ile alakalı. Hoca belli bir haftadan sonra Castro'yu 10 numaraya çekerek bu zaafı azaltmaya çalıştı gibi görünüyor. Orta sahada kuvvetli ve yırtıcı bir oyuncuya ihtiyacımız var diye düşünüyorum.

  • Göztepe
   3
   davetsiz (Misafir) Diyor Ki; (07.01.2018 - 23:32:41)

   Bana göre ikinci eksiğimiz kanat oyuncularından yeterli verim alamamamız. Halil açık alanda etkiliyken, Gouffran da ceza sahası çizgisi ve içinde etkili bir oyuncu. Dolayısıyla iki oyuncu da set hücumunda kanatlardan yeterli katkıyı veremiyorlar. Bence devamlı kanada inip ortaya doğru pas çıkarmaktansa, daha fazla topla birlikte içeriye doğru kat ederek oynamalılar. Aslında Tayfur hücum özellikleri itibariyle bizim takımın oyununa daha uygun bir oyuncu ve kadroya giremiyor olması üzücü. Bence çok iyi çalışıp ikinci yarı formayı kapması lazım.

  • Göztepe
   1
   davetsiz (Misafir) Diyor Ki; (07.01.2018 - 23:32:56)

   Üçüncüsü ise yumuşak stoperlere sahibiz, Kadu dahil. Buraya belki bir transfer faydalı olabilir. Transfer olsa da olmasa da topu daha erken kazanıp rakip hücumcuların stoperlerimizle baş başa kalmasını engellememiz gerekir.

  • Göztepe
   2
   davetsiz (Misafir) Diyor Ki; (07.01.2018 - 23:33:19)

   İlk yarıda oyunumuz iyi olsa da takımın kırılgan yapısından dolayı genellikle tek farklı galibiyetler alabildik ve çok sayıda penaltı kazandık. İkinci yarıda şans yanımızda olmayabilir, o yüzden 30 puan bizi yanıltıp rehavete sokmamalı. İkinci yarıda aynı puanı toplamak için ilk yarıdaki oyunun üzerine koymamız gerekir. Hoca belirli bir oyun felsefesine göre oynamaya çalışıyor, fakat ben üst sıradaki takımlardan alacağımız puanların önemli olduğunu düşünüyorum. Bu yüzden bence üst sıradaki takımlarla oynarken biraz daha rakibe önlem alarak oynamamız ve rakibin oyununu bozmamız gerekiyor. İlk yarı Başakşehir, Bjk ve Gs'ye karşı net mağlubiyetler aldık. Bunlar bizim kadronun 3-4 katı değerinde kadrolar ve aynı şekilde oynarsak ikinci yarıdaki maçlar da çok farklı olmayacaktır.

Yorum Yap


www.göztepe.com Taraftar Burada © 2015 | Künye - Privacy Policy
Instagram Takipçi Kasma Instagram Takipçi Kazanma